به گزارش پارس نیوز، 

آیت الله علوی گرگانی در دیدار منصور فرزانه مدیر کل استاندارد استان قم که در بیت معظم له برگزار شد، اظهار داشت: اداره استاندارد یکی از مراکز مهم و وسیعی است که سرنوشت کشور در دست این اداره است.

وی با بیان اینکه مسئولیت سنگینی به عهده اعضای مرکز استاندارد کشور است، افزود: مجموعه سرنوشت کل کشور در مرکز استاندارد جمع شده است و اگر کسی در این مرکز خیانت کند ملت دچار مشکل می‌شود.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اعضای مرکز استاندارد کشور باید بسیار مراقب باشند تا غذای مناسب و حلال در اختیار مردم قرار بگیرد، ادامه داد: متاسفانه برخی در کشور تلاش می‌کنند با تقلب و نیرنگ اجناس خود را به فروش برسانند که یکی از وظایف مهم اداره استاندارد برخورد با این افراد است.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه گفت: ایمان انسان که ضعیف می‌شود انسان هرکاری می‌کند و خدا را در نظر نمی‌گیرد، مدیران هیچ گاه نباید ارتباط خود را با روحانیون قطع کنند چون مردم درد دل و مشکلات خود را با طلاب و روحانیون در میان می‌گذارند.

آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه هرچه مشکلات مردم بیشتر می‌شود بار دولت سنگین تر می‌شود، عنوان کرد: مدیران و مسئولین باید همواره تقوا را پیشه کرده و در همه امور خدا را در نظر بگیرند، رفع مشکلات جامعه خشنودی خدا را به همراه دارد وهمچنین سبب عاقبت به خیری می‌شود.