به گزارش پارس نیوز، 

سردار محمد شاهرخی شامگاه سه شنبه در دیدار با اصحاب رسانه که در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین برگزار شد افزود: رسانه ها باید با ورود در این عرصه از سیاه نمایی دشمنان جلوگیری کرده و اجازه ندهند دشمنان به مقاصد شوم خود دست یابند.
وی افزود: دشمنان تلاش می کنند مرز میان مسئولان خدمتگزار را با مدیران کم کار در هم آمیخته و با سیاه نمایی همه را نسبت به آینده نا امید کنند.
شاهرخی خاطر نشان کرد: جبهه رسانه انقلاب نباید اجازه دهد دشمن در باورهای مبنایی مردم خلل ایجاد کرده و نسل جوان کشور را در دام فریب و نیرنگ خود گرفتار سازد.
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: رسانه ها باید با مطالبه گری اشکالات و کم کاری ها را پیگیری کنند تا دشمنان نتوانند از تنگنای اقتصادی و فضای معیشتی مردم برای مدیریت افکار عمومی و ایجاد جو روانی در جامعه بهره برداری کنند.
شاهرخی خاطر نشان کرد: انتظار داریم که جبهه انقلاب با بهره گیری از ابزار کارآمد رسانه برای اثرگذاری بیشتر در جامعه اقدام کرده و بتوانند وظیفه خود را در مقابله با جبهه مخالف ایفا نماید.
وی اضافه کرد: جبهه رسانه ای انقلاب فصل مشترک زیادی با هم دارند و باید با تشکیل یک اتاق فکر بتوانند در برابر حوادث اثرگذاری لازم را داشته باشند.
شاهرخی با بیان اینکه باید خود ما برای حل مشکلات اقدام کنیم خاطرنشان کرد: دشمنان تلاش می کنند با تفکیک و انشقاق نیروهای انقلاب مانع حرکت نظام جمهوری اسلامی شوند بنابراین باید با کنار گذاشتن اختلاف ها به فکر منافع ملی و وحدت کشور باشیم.
وی گفت: طبق نظرسنجی های صورت گرفته 75 تا 85 درصد مردم در ارزش های انقلابی با نظام جمهوری اسلامی همراه هستند اما نسبت به عملکرد دستگاه های حاکمیتی اعتراضها و نقدهایی وجود دارد.
شاهرخی گفت: این نظرسنجی نشان می دهد که برخلاف القائات دشمنان مردم هنوز با ارزشهای محوری انقلاب همراه هستند و اگر نقدی وجود دارد به عملکرد مدیران و دستگاه ها باز می گردد.
وی با اشاره به اهداف برگزاری کنگره سه هزار شهید استان افزود: اولین رسالت کنگره حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و آثار سه هزار شهید، 6 هزار پدر و مادر شهید و 30 هزار رزمنده استان است که مستقیم با جنگ درگیر بودند.
این مسئول اضافه کرد: در همین راستا 114 پروژه از قبیل نقش آموزش و پرورش، دانشگاه ها، بازار، اصناف و ... در دفاع مقدس تعریف شده است تا بتوان آثار و دستاوردهای قزوین را در حوزه دفاع مقدس جمع آوری کرد.
شاهرخی یادآور شد: تاکنون یک میلیون و 200 اثر و یک میلیون دقیقه مصاحبه جمع آوری شده است و باید خیلی پیشترها برای جمع آوری این اسناد اقدام می شد.
وی افزود: از 20 تا 24 آبان ماه اجلاسیه های این کنگره آغاز می شود و در واقع آغاز این اجلاسیه شروع راه بی پایان جلوگیری از فراموشی گنجینه های دفاع مقدس است.
شاهرخی گفت: تاکنون 81 درصد آثار دفاع مقدس در استان قزوین جمع آوری شده است و امیدواریم تا پایان سال جمع آوری 19 درصد آثار باقی مانده نیز به پایان برسد.
وی یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت کلید برون رفت ما از مشکلات است که می توان با تاسی از آنها به آرمان های انقلاب دست یافت.

***باید با بهره گیری از ظرفیت رسانه ها به مقابله با دشمن رفت
رییس بسیج رسانه استان قزوین نیز در این نشست گفت: امروزه به تعبیر مقام معظم رهبری جنگ، جنگ رسانه ها است و باید با ابزار رسانه برای مقابله با دشمان به میدان رفت.
محمد کشاورز افزود: دشمن به دنبال القائات نادرست و شبهه افکنی در سطح جامعه است که باید با همدلی و هم افزایی رسانه ها به این شبهات پاسخ داده و مانع تحقق اهداف دشمنان شویم.