به گزارش پارس نیوز، 

رضا شیران نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی سایت پارس نیوز درباره نامه محمدباقر قالیباف به روسای قوای سه گانه در جهت حل مشکلات کشور به‌خصوص در حوزه اقتصادی اظهار کرد: «شرایطی که امروز در کشورمان در حوزه‌های مختلف به وجود آمده است قطعاً نتیجه بی مدیریتی برخی از افراد در بدنه اجرایی کشور است ازاین‌رو در این مقطع دولت محترم باید به خوبی بداند که برای حل مشکلات کشور به‌خصوص در حوزه اقتصاد نیازمند استفاده از نظرات و راهبردهای افراد و نهادهای مختلف است».

وی خاطرنشان کرد: «اقدام محمدباقر قالیباف در انتشار نامه برای روسای قوای سه گانه و ارائه راهکارهای اصولی برای حل مشکلات کشور به خوبی گویای دلسوزی این فرد برای کشور و نظام است که قطعاً نمی‌توان به راحتی از آن عبور کرد».

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: «رویکردهای ارائه شده از سوی این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه به روسای قوای سه گانه و راهبردهایی که ارائه کرده است بدور از هرگونه نگاه جانبدارانه ای باید مورد توجه مسئولان محترم قرار گیرد».

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: «رویکردها و راهبردهای مدنظر قالیباف در نامه مطرح شده براساس تحقیقات و مطالعاتی بوده است که در کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان یک نهاد مرجع در کشور صورت گرفته است ازاین‌رو توجه به آن قطعاً می‌تواند در جهت حل مشکلات و مرتفع کردن آنها نقش مهمی داشته باشد».

شیران تصریح کرد: «قوای سه گانه و به‌خصوص دولت محترم در شرایط امروز کشور به‌خصوص از نظر اقتصادی باید به خوبی بدانند که زمان تک‌روی به پایان رسیده است و آنها باید در جهت حل مشکلات خود از نظرات و رویکردهای نهادها و چهره‌های باتجربه استفاده کنند».

وی خاطرنشان کرد: «قطعاً در وضعیت فعلی اقتصادی کشورمان می‌توان به صراحت گفت که رویکردهایی که دولت در جهت اجرای برنامه‌های اقتصادی خود به کار گرفته است فاقد استانداردهای لازم بوده است که موجبات شکل گیری مشکلات اقتصادی امروز را فراهم کرده است».

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: «عدم مدیریت بازار ارز، افزایش قیمت مسکن و بسیاری از کالاهای اساسی شرایط زندگی را برای عموم مردم ایران در وضعیت امروز دشوار کرده است ازاین‌رو قطعاً در مقطع فعلی اگر دولتمردان و شخص رئیس‌جمهور قصد تک‌روی داشته باشد نه‌تنها مشکلات حل نخواهد شد بلکه باید منتظر مشکلات جدیدتری باشیم».

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: «لازم و ضروری است که در وضعیت حال حاضر کشور بسیاری از نهادها و مسئولینی که در رده‌های مختلف مشغول به فعالیت هستند در جهت کمک به دولت راهکارهای مدنظر خود را ارائه دهند تا با وحدت و انسجام داخلی بتوانیم بر مشکلات داخلی و بین‌المللی فائق آییم».

شیران در پایان خاطرنشان کرد: «همان‌طور که مقام معظم رهبری بارها تأکید کردند مسئولان باید برای حل مشکلات کشور همدل باشند تا بتوانند بر مشکلات و به‌خصوص نقشه‌های دشمنان فائق آیند».