به گزارش پارس نیوز، 

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس جزئیات بررسی مشکلات کامیونداران با حضور وزیر تعاون در کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد.

 شادمهر کاظم‌زاده امروز اظهار داشت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

وی اضافه کرد: آقای ربیعی برای پاسخ به سوال احمدی لاشکی نماینده چالوس و نوشهر در مجلس و همچنین بررسی وضعیت ایمنی و رعایت حقوق مسافر در شرکت رجاء با حضور محمدزاده مدیر عامل شرکت راه‌آهن با محوریت موضوع نوسازی ناوگان در کمیسیون عمران حضور یافت.

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد: این جلسه با حضور نمایندگان عضو کمیته حمل و نقل و با دعوت از وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی، کشور، صنعت و معدن و تجارت، پلیس راه ،گمرک و نمایندگان کانون کامیونداران و رانندگان ‌و شرکت‌های حمل و نقل کشور برگزار شد.

کاظم‌زاده تشریح کرد: پس از بیان مشکلات کامیونداران و رانندگان توسط رؤسای کانون کامیونداران و رانندگان کشور و استان‌های هرمزگان، اصفهان و خوزستان و از طرفی شرکت‌های حمل ‌نقلی مقرر شد با توافق سه کانون انجمن کامیونداران، رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل کشور و با نظارت راه و شهرسازی سیستمی طراحی‌شود که ضمن جلوگیری از تخلفات از تضییع حقوق رانندگان جلوگیری کند.

وی تصریح کرد: پس از تأیید سایر اعضا برای اجرا به منظور حل مشکل کامیونداران و رانندگان باری کشور توسط راه و شهرسازی ابلاغ و ‌از طریق دستگاه‌های حاکمیتی نظارت و کنترل شود.