به گزارش پارس نیوز، 

محمد عزیزی؛ درباره اینکه وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده است برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست دارند تا برای تماشای بازی های تیم ملی و ایفای نقش نظارتی راهی روسیه شوند، گفت: نماینده مجلس هیچ وقت چنین درخواستی مطرح نمی کند و خود وزارت ورزش و جوانان درخواست کرده است برخی نمایندگان به روسیه سفر کنند. بعید می دانم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هم چنین درخواستی داشته باشد.

او ادامه داد: به هیچ وجه چنین موضوعی درست نیست که نمایندگان تقاضا کنند وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال آنها را به روسیه اعزام کنند بلکه طبق درخواست این وزارت خانه ۵ تا ۶ نماینده در صورت موافقت هیئت رئیسه به روسیه می روند.

 

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که شنیده می شود نمایندگان مجلس قرار است برای ایفای نقش نظارتی به روسیه بروند و اگر چنین موضوعی صحت دارد چرا آنها در کشورمان نظارت خاصی انجام ندادند تا فدراسیون برای سفر غیرضروری برخی افراد ۵ حدود میلیارد هزینه نکند، اظهار داشت: این امر ارتباطی به ما ندارد اما فکر می کنم فدراسیون برای اینکه هر نفر سه بازی تیم ملی را ببیند حدود ۱۲ تا ۱۳ میلیون هزینه کرده است. مجلس وظیفه ای ندارد روی هزینه سفر یک گروه ورزشی به روسیه نظارتی انجام دهد. سازمان های امنیتی باید این مسائل را پیگیری کنند‌.