به گزارش پارس نیوز، 

آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، صبح امروز دوشنبه 21 خرداد در جمع دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، اظهار کرد: اروپایی‌ها معاملات تجاری خود را با آمریکا برهم نمی‌زنند و در صدد باج گرفتن از برجام هستند.

وی افزود: به بهانه مبارزه با تروریسم، «FATF» ما را زیر نظر دارد و FATF پنجره ورود خائنینی است که ما 40 سال پیش آنها را با خفت و خواری از کشور بیرون کردیم.

آیت الله خاتمی بیان داشت: آمریکا کشوری نیست که قابلیت مذاکره را داشته باشد و همانطور که پیداست، آمریکا شیطان بزرگی است که با این شیطان آتش‌بسی وجود ندارد.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: برخی از سران آمریکا جدیدا اذعان کردند که تحریم‌هایی وضع می‌کنیم که در تاریخ بی سابقه باشد؛ ما هم به فضل خدا جوابی خواهیم داد که در تاریخ بی‌سابقه باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به رشادت‌های غیورمردان نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی در نخستین روز از جنگ تحمیلی با پای‌کار آوردن 140 فروند جنگنده تمام هیمنه دشمنان را در هم کوبید و امروز نیروی هوایی ما در اوج قدرت و صلابت قرار دارد.

خاتمی با بیان اینکه روز قدس روز جهان اسلام است، اظهار داشت: برای مسلمانان واجب است که برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین که سال‌ها تحت جنایات اسرائیل قرار گرفتند، حمایت معنوی کنند.

امام جمعه موقت تهران در پایان گفت: مردم ما با حضور گسترده خود از مجاهدت‌های مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند و پیام این حضور گسترده این است که اسرائیل غاصب بداند ملت ایران از مردم فلسطین حمایت می‌کنند.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش و امیر سرتیپ خلبان قره‌باغی معاون هماهنگ‌کننده نهاجا حضور داشتند.