به گزارش پارس نیوز، طی چند روز گذشته هشتگی با عنوان #مطالبه_شفافیت_مالی_منوتو در توئیتر داغ شده است که از عوامل شبکه «من و تو» درخواست دارد تا منابع مالی این شبکه را به صورت شفاف اعلام نماید.

 

 

مخفی بودن منابع مالی شبکه «من و تو» تاکنون باعث حدس و گمان های بسیاری شده است و بسیاری، مالکیت آن را به افراد مختلفی نسبت داده اند. برای مثال در مصاحبه ای که از حسن اعتمادی، سردبیر سابق بخش خبری «من و تو» منتشر شد وی، منبع مالی این شبکه را وزارت دفاع آمریکا "پنتاگون" معرفی نمود.

این حدس و گمان ها تا جایی پیش رفت که کانال تلگرامی و ضدانقلاب آمدنیوز، طی مصاحبه ای که از «کاوه آهنگری»، یکی از مهمان های برنامه «روبرو» منتشر نمود، مدعی نفوذ سپاه پاسداران در شبکه «من و تو» و اخراج کارشناسان این شبکه توسط این نهاد جمهوری اسلامی شد!

به هر حال اگر چه این هشتگ که تاکنون با بی توجهی گردانندگان شبکه «من وتو» همراه بوده است اما این حرکت نشان از رشد ، مطالبه گری در بین کاربران ایرانی توئیتر دارد.

 

همچنین به نظر می رسد وقت آن فرا رسیده است تا شبکه من و تو که همواره و به دروغ مدعی عدم شفافیت در جمهوری اسلامی می باشد خود با مخاطبان و مطالبه کنندگان صادق باشد و در خصوص منابع مالی شفاف سازی کند.