به گزارش پارس نیوز، 

اسماعیل جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور در اختتامیه همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور، گفت: همیشه در جامعه به وحدت و انسجام نیاز داشتیم اما امروز بیشتر از همیشه این نیاز احساس می شود؛ چرا که امنیت اولویت اول استانداری ها است و وحدت و انسجام مقدمه تامین امنیت پایدار است.

وی افزود: در همین راستا ما به مسئولان استانداری ها توصیه می کنیم تا در حد توان این وحدت، ‌ صمیمیت و همدلی را عمق بخشند. ما می توانیم با وحدت و همدلی مشکلات جامعه را حل و برنامه‌های دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی را خنثی کنیم.

جبارزاده با بیان اینکه هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست، تاکید کرد: دست ‌اندرکاران استانداری‌ها خصوصا معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی باید نظارت کامل و کافی نسبت به عملکرد دستگاه‌های زیرنظر خود در استانها داشته باشند.

وی گفت:‌ اگر کسانی در فکر توطئه علیه کشورمان هستند ما می توانیم با ایجاد اعتماد به نفس بالا در کارگزاران نظام در استانها و شکل گیری نهضت خدمت گزاری، سال ۹۷ را تبدیل به سال پویایی کشور و نظام کنیم. همچنین اگر دشمن هر استرات‌ژی و طرحی علیه کشور داشته باشد، طبیعتا یکی از وظایف ما طراحی پاد استراتژی آن توطئه ها است.  

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه ثابت شده است که مردم ما در روزهای سخت می درخشند، تصریج کرد: مردم ما در اوج تحریم‌ها به خوبی مقاومت کردند و در جنگ تحمیلی ایثار و فداکاری بسیاری کرده اند. امروز هم اگر مشکلی در جامعه پیش آید و عزم دشمنان بر فشار بیشتر بر کشورمان باشد، با بستن کمر همت و خدمت به مردم بزرگ و قدرشناس ایران و با پایه گذاری نهضت خدمت‌گزاری در استانها خواهیم توانست در پیشگاه خداوند متعال، شهدای عزیز و ملت بزرگ ایران روسفید و سربلند باشیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه انتظار است که معاونان سیاسی استانداری ها با درایت و توکل بر خدا، با همه توان در خدمت مردم باشند، خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم که سال ۹۷ سال توام با موفقیت های جدید و قدم‌های بسیار ارزنده در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و اقتصادی خواهد بود، چراکه به عنایت حق تعالی و همت مردم و خلوص نیت خدمت گزاران این مردم اطمینان داریم.