به گزارش پارس نیوز، 

فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه تعدادی از معاونین ندسا از مرکز تخصصی کشتی‌ سازی شهید محلاتی در بوشهر بازدید کرد.

دریادار پاسدار علی فدوی پس از دریافت گزارشات و بازدید از بخش‌ های گوناگون کشتی‌ سازی شهید محلاتی در جمع گروهی از مسئولان و مهندسان این مرکز، موفقیت ‌های به دست آمده را مرهون سرمایه ‌های گرانقدر نیروی انسانی عنوان کرد.
سردار فدوی در عین حال توصیه ‌هایی برای ارتقای بهره‌ وری و بهینه‌ سازی تولید بیان کرد و گفت: تعامل و تبادل دانش، تجربه و فناوری با مجموعه‌ های همسو و متجانس باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی افزود: نظم و هماهنگی، کار گروهی و مشارکتی باید در اولویت باشد تا بتوان با امکانات موجود به اهداف بلند مدت دست یافت.
در ابتدای این دیدار فرمانده مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی گزارشی از عملکرد سه ‌ساله مرکز در زمینه‌ های گوناگون تولید، تعمیر و بازسازی انواع شناور‌ها ارائه داد و گفت: به توفیق و لطف الهی در سایه تلاش و همت کارکنان مخلص، مجاهد و پرتلاش مرکز توانستیم در ارزیابی ‌های تخصصی چند رتبه برتر کشوری را به خود اختصاص دهیم.
مهدی تندپور افزود: مجموعه ما در سال 1396 عنوان کشتی‌ ساز برتر را در نمایشگاه بین المللی کیش کسب کرد و عنوان کارگاه برتر ایمنی را در بین رده‌ های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به خود اختصاص داد و در استان بوشهر نیز عنوان کارگاه برتر استانی به مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی رسید.
وی با اشاره به ساخت، بازسازی و بهینه ‌سازی و همچنین بازطراحی برخی از شناور‌های تندرو در این مرکز، از موفقیت این مرکز در تولید 10 محصول و قطعه اساسی مورد نیاز کشتی ‌سازی در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: هدف‌ گذاری و برنامه راهبردی ارتقای کیفیت و بهره ‌وری در مرکز، تدوین و نوسازی روش کار مورد توجه جدی قرار گرفته و تولید 12 محصول و قطعه جدید را برای سال 1397 در دستور کار داریم.