به گزارش پارس نیوز، 

صبح امروز در فضای مجازی اخبار مختلفی مبنی بر استعفا و حضور نیافتن سیدحسن قاضی زاده هاشمی منتشر شد اما این موضوع بلافاصله از سوی برخی منابع رسمی تکذیب شد.

اما بر اساس آنچه خبرگزاری‌های دولتی دانشجویان ایران و جمهوری اسلامی از جلسات هیئت دولت از ابتدای سال 97 منتشر کرده‌اند، نشان می‌دهد که در تمامی این جلسات قاضی‌زاده هاشمی سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و اموزش پزشکی کشور غیبت داشته است

بر اساس این گزارش جلسات هیئت دولت در روزهای 8 فرودین، 15 فرودین و 22 فرودین تشکیل جلسه داده و در تصاویری که خبرگزاری‌های دولتی ایسنا و ایرنا از داخل جلسه هیئت دولت منتشر کرده‌اند واضح است که سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در این جلسات حضور نداشته است.

قاضی‌زاده هاشمی حتی در جلسه شورای عالی اشتغال کار نیز غیبت داشته است البته در اولین دیدار سال جاری دولتی‌ها با هم که تحت عنوان دیدار نوروزی با رئیس‌جمهور اخبار آن توسط رسانه‌ها و دولت نیز منتشر شد، وزیر بهداشت کابینه در آن جلسه نیز غیبت داشته است.

غیبت معنادار وزیر بهداشت در جلسات هیئت دولت + تصاویر غیبت معنادار وزیر بهداشت در جلسات هیئت دولت + تصاویر غیبت معنادار وزیر بهداشت در جلسات هیئت دولت + تصاویر

جلسه هشتم و پانزدهم فروردین ماه هیئت دولنت و غیبت وزیر بهداشت

غیبت معنادار وزیر بهداشت در جلسات هیئت دولت + تصاویر غیبت معنادار وزیر بهداشت در جلسات هیئت دولت + تصاویر

جلسه عیدانه کارکنان و اعضای دولت با رئیس‌جمهور