به گزارش پارس نیوز، 

آیت‌الله عباس کعبى نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پی حادثه ناجوانمردانه حمله مسلحانه منافقین به حوزه علمیه و مرکز علمی فرهنگی امام حسین(ع) بیانیه‌ای صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه خطاب به مردم فهیم و انقلابی خوزستان آمده است: شما مردم ‌ولایتمدار و وفادار همیشه حاضر در صحنه دفاع از اسلام و مکتب اهل بیت علیهم‌السلام و انقلاب و کشور هستید و نسبت به توطئه‌ها و مکر شیاطین کاملا آگاه و بصیر هستید و در جریان هجوم مسلحانه و کینه‌توزانه خفاشان شب‌پرست به ‌حوزه علمیه و مرکز علمی مذهبی امام حسین علیه‌السلام قرار گرفته‌اید.

این بیانیه می‌افزاید: هدف این مزدوران بیگانه و دشمنان دین و ملت و کشور، ‌جنگ روانی و تضعیف روحیه‌ها و ایجاد تفرقه و شکاف دربین صفوف به هم فشرده مردم و نیز توهین به چهره‌های مردمی و هتک مقدسات دینی و مذهبی و برهم زدن آرامش روحی وروانی و امنیت مردم است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در این بیانیه اشاره کرده است:‌ اقشار گوناگون مردم و مسئولان و شخصیت‌های مذهبی و سیاسی و امنیتی و قبائل و عشایر غیور از طریق حضور در حوزه و مرکز امام حسین علیه‌السلام و پیام‌های کتبی و مصاحبه‌ها و بیانیه‌ها و تماس‌های تلفنی از این جنایت ابراز تنفر کردند. با وحدت و برادری و همدلی همه توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنیم.

آیت‌الله کعبی در بیانیه خود با بیان اینکه اینجانب از این همه ابراز لطف و محبت و حمایت‌ها صمیمانه تشکر می نمایم، تصریح کرده است: تاکید می‌نمایم که در کنار مردم عزیزمان با صلابت و استحکام و با عزم و اراده قوی تر در دفاع از اسلام و اهل بیت علیهم‌السلام و انقلاب و کشور در مسیر ولایت با مقاومت ایستاده‌ایم و دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و آنان را در توطئه‌هایش ناکام می‌گذاریم.

در این بیانیه آیت‌الله کعبی با تاکید بر اینکه برای تجدید بیعت با دین و ولایت و کشور و اعلام تنفر مجدد از توطئه‌های دشمنان در روز سوگواری برای امام هفتم مظلوم موسی‌بن جعفر علیه‌السلام در حسینیه مرکز امام حسین علیه السلام در جمع شما مردم انقلابی و وفادار خواهم بود، تصریح کرده است: برای ساخت جامعه نمونه ایمانی و صالح با عقلانیت و معنویت و وحدت و بصیرت و مقاومت و پیروی از ولایت بر همه سختی‌ها و موانع غلبه خواهیم کرد و قله های پیشرفت و عدالت را فتح خواهیم کرد، به امید آنکه در امتحان‌های الهی و فتنه‌های آخر الزمان سربلند و پیروز باشیم.