قالیباف در یادواره شهدای مدافع حرم کرمانشاه:

 • لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 442727

  نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز حدود ۳۰ درصد از تحصیل کرده‌های ما بیکار هستند، گفت: بیکاری با بخش‌نامه و پشت میزنشینی حل نمی‌شود.

  به گزارش پارس نیوز،

   محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری در یادواره شهدای مدافع حرم و عملیات بازی دراز در مسجد معتضدی کرمانشاه گفت: هرگز فراموش نمی‌کنم که چطور مردم در مقابل دشمنان ایستادند و مردم غیور و عشایر از گردنه پاتاق تا آستانه کرمانشاه ایستادگی کردند. اما متاسفانه امروز این استان با این همه ظرفیت رتبه اول را در بیکاری پیدا می‌کند.

  وی با انتقاد از آمار بالای بیکاری در کشور اظهار داشت: درب هر خانه‌ای را بزنیم، در خانه بیکار دارند و امروز در حدود 30 درصد از تحصیل کرده‌های ما بیکار هستند.

  قالیباف با بیان اینکه تنها 4 درصد از مردم در صحنه اقتصاد حضور دارند، تصریح کرد: آن هم کسانی هستند که با رانت و زد و بند در اقتصاد حضور دارند، در مقابل 96 درصد مردم در صحنه اقتصاد نیستند و نتیجه همین می‌شود که می‌بینیم.

  وی افزود: در کنار این موضوع مدیران هم از راه دور همه امورات را در تهران متمرکز کرده‌اند. چرا هر تصمیمی را تهران باید به استان‌ها بگوید و همه کارها باید از آنجا تصمیم گیری شود؟ بسیاری از کارها را می‌توان به خود استان‌ها واگذار کرد.

  نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مگر می شود بیکاری را با بخش‌نامه و پشت میزنشینی حل کرد. اداره بخشنامه‌ای و دستورالعملی کشور، اداره‌ای قجری است.

  قالیباف با تاکید بر اینکه مشکلات با یک برنامه ریزی و حضور دقیق و با یک پیگیری مجدانه قابل حل و فصل است، خاطرنشان کرد: از روزی که توفیق خدمت به مردم تهران را پیدا کردیم، به مردم شهر قول دادیم که هر شش ماه یک بار اگر تحول و تغییر را در حوزه زندگی‌تان ندیدید، بدانید من مدیری نالایق هستم.

  انتهای پیام/

   

  انتخابات محمد باقر قالیباف سیاست
  • محمد
   پاسخ

   مقام رهبری مدبرانه سال 96 را سال تولید و اشتغال نامگذاری کردند ، ولی متاسفانه ما اشتغال را به زنان میدهیم ولی مرد را مؤظف میکنیم که خرج زندگی و زن را باید بدهد. بیچاره «بیکار متاهل» که خبر ندارد یک خانم که وظیفه ندارد حتی خرج خودش را بدهد به جای او مشغول بکار است . (مجلس باید این تناقضها را اصلاح کند.) علل اصلی طلاق به ترتیب: 1- بیکاری مردان 2- فقر 3- اعتیاد 4- "مهریه ی بی حساب" ، که شده جایزه ی طلاق . لطفا مسئولین به جای سر کار بردن خواهر، دختر ، یا خانم یکی مثل من؛ برادر، پسر و خود مرا سر کار ببرند تا مشکل اشتغال ، یک شبه حل شود .

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها