• لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 419684

  جهاددانشگاهی، ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده ایشان و مردم رشید ایران تسلیت گفت.

  به گزارش پارس نیوز،

  جهاددانشگاهی، ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده ایشان و مردم رشید ایران تسلیت گفت.

  در متن این پیام آمده است: مصیبت ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، ایران اسلامی را عزادار کرد. این فقدان بزرگ، تأثر و تألم رهبر عزیز انقلاب اسلامی، مردم رشید ایران و هر آنکه دل در گرو سربلندی نظام اسلامی سپرده است را رقم زد.

  در ادامه این پیام آمده است: ایشان عالمی محقق، مجاهدی نستوه، سیاستمداری آگاه و صبور و یاریگری مطمئن و خستگی ناپذیر برای امام (ره) و انقلاب و رهبری و نظام اسلامی بود. فقدان آن یار سفرکرده که عمر خود را تا آخرین ساعات حیات مصروف خدمت صادقانه به نهضت انقلاب اسلامی کرد و در این راه زندان‌ها و شکنجه‌های رژیم ستم شاهی را به جان خرید، جانکاه و نقش بی بدلیل آن مرحوم پس از استقرار جمهوری اسلامی به ویژه در سال‌های دشوار دفاع مقدس، جاودانه و همواره در خاطر دوستداران انقلاب خواهد ماند.

  در این پیام عنوان شده است: نهاد انقلابی جهاددانشگاهی این مصیبت بزرگ را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) و خانواده ایشان و عموم مردم شریف ایران اسلامی تسلیت عرض کرده و از خداوند سبحان رحمت و مغفرت و علو درجات آن مرحوم را مسئلت می‌کند.

   

  رهبر انقلاب جهاد دانشگاهی آیت الله هاشمی رفسنجانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها