اختصاصی پارس؛

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 416692

  گفته شده سفرهای حسن واعظی به کردستان، نوبخت به همدان و کرمانشاه و وزیر بهداشت به سیستان در همین راستا بوده که بتوانند شوکی به مردم وارد کنند و یک قول و وعده‌ای هم بدهند تا بیشتر از این ریزش رأی نداشته باشند و بتوانند آن را متوقف کنند.

  پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- ریزش آرای حسن روحانی در مناطق مرزی بیش از مناطق مرکزی و شهرهای بزرگ خواهد بود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، بر اساس گزارشی که حتی برخی محافل می گویند به دست رئیس جمهور رسیده است، وضعیت آقای روحانی در مناطق مرزی و خصوصاً مناطق قومیت نشین مناسب نیست و به دلیل عدم تحقق وعده های دولت، سرعت ریزش آرای او در این مناطق زیاد شده است.

  برخی نزدیکان گروه اعتدال تصمیم دارند در این خصوص فعالیت هایی را سامان دهند بر این اساس تلاش دارند تا هر کدام از مسئولان دولتی که وجهه خوبی هم دارند، به یکی از استان‌های مرزی رفته و وضعیت را بررسی و رایزنی هایی در این خصوص داشته باشند.

  گفته شده سفرهای محمود واعظی به کردستان، نوبخت به همدان و کرمانشاه و وزیر بهداشت به سیستان در همین راستا بوده که بتوانند شوکی به مردم وارد کنند و یک قول و وعده‌ای هم بدهند تا بیشتر از این ریزش رأی نداشته باشند و بتوانند آن را متوقف کنند.

  برای نمونه آقای نوبخت در سفر به همدان وضعیت را دید، در جلسه‌ای که تشکیل داد، در مورد راه اندازی راه آهن غرب کشور که یکی از آرزوهای مردم این مناطق است که در دولت قبل هم مطرح بوده، تصمیماتی اتخاذ شد. طرح‌های مطالعاتی و اجرایی آن انجام شده و به علت اینکه بودجه نمی دادند به نوعی متوقف شده بود و اقدام به ساخت آن روی 4 الی 5 استان از نظر روانی تأثیر می گذارد. 

  گفته می شود جلسه ای با حضور یک مقام ارشد اجرایی بدون حضور مدیرعامل راه آهن و حتی وزیر راه می‌گذارد و استاندار همدان و پیمانکار پروژه را صدا می‌کند که چه زمانی تمام می‌شود؟ پیمانکار می گوید که 150 میلیارد پول می‌خواهد که نوبخت می گوید ما 150 میلیارد را تأمین می‌کنیم تا زودتر تحویل بدهید.

  پیمانکار اظهار می دارد: ما تمام تلاشمان را می کنیم تا برای هفته دولت تقدیم شما کنیم که این مقام ارشد اجرایی می‌گوید خیلی دیر است و باید نهایتاً فروردین افتتاح شود. حداقل یک خط آن افتتاح شود که 100 میلیارد هم اضافه می‌کند که 250 میلیارد مصوب می‌کنند و قرارداد امضا می‌کنند که فروردین افتتاح نمایند.

  انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی مناطق مرزی قومیت نشین

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها