• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 388695

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه دولت باید خیرخواه مردم باشد و نباید ظاهرسازی کند، گفت: ما انقلاب نکردیم که عده‌ای حقوق‌های نجومی بگیرند بنابراین دولت باید توجه بیشتری به این موضوعات داشته باشد و بیکاری‌ را رفع و تورم را کاهش دهد.

  به گزارش پارس نیوز،

  آیت‌الله زین العابدین قربانی ظهر امروز در دیدار با روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان اظهار داشت: مردم در هفته دولت باید مشکلات خود را مطرح کنند و دولتمردان موظف هستند به‌دنبال حل مشکلات مردم باشند.

  وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بخشی از مسئولیت فرهنگی و آموزشی کشور را از سال‌های دور برعهده دارد، افزود: دانشگاه‌ها نباید فقط تحصیلات  را مدنظر داشته باشند بلکه در کنار آن باید ادب، اخلاق، تربیت و انسانیت به دانشجویان بیاموزند.

  آیت‌الله قربانی با اشاره به اینکه یکی از حقوق مردم این است که دولت خیرخواه مردم باشد و ظاهرسازی نکند، گفت: در دوران طاغوت مردم بی‌پناه بودند و به غیر از خدا پناهگاهی نداشتند چون دولت در آن زمان خیرخواه مردم نبود بلکه گوش به فرمان آمریکا و اسرائیل بود.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه در نظام طاغوت، حاکمان از نظرات کشورهای بیگانه تبعیت می‌کردند و منفعت ملت برایشان مهم نبود، تصریح کرد: طاغوتیان تسلط بیگانگان بر ما را به رسمیت می‌شناختند و تمام توان خود را در آن مسیر به کار می‌بردند.

  وی با اشاره به اینکه اگر فردی در زمان طاغوت به دنبال تحول در کشور بود او را مورد اذیت و آزار قرار داده و مصیبت‌هایی بر سر او می‌آوردند، گفت: مردم ما باید قدردان و شکرگزار این نظام باشند.

  آیت الله قربانی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک معجزه است و توانست دست بیگانکان و اجانب را از کشور اسلامی قطع کند، خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی خیرخواه مردم و از جنس مردم است و باید کار مردم به دست مردم صورت پذیرد.

  وی با بیان اینکه مسئولانی که از دوران طاغوت اطلاعاتی در دست دارند باید آن دردها را به مردم بگویند، گفت: مردم باید آگاه باشند که بر سر آزادگان و مبارزان چه گذشت تا قدر این نعمت را بدانند.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان مطرح کرد: افرادی که برای به‌دست آوردن نعمت تلاشی نکرده‌اند آن نعمت برای آنها بی‌ارزش است و آن را باد آورده می‌دانند، گفت: کسی که برای نعمات به‌دست آورده زحمت کشیده قدردان آن نعمت است.

  وی با بیان اینکه درحال حاضر با 83 سال سن اگر خطری انقلاب را تهدید کند در خط مقدم خون خود را می‌دهم، مطرح کرد: آیا این صحیح است که سر پست‌ها با یکدیگر دعوا می‌کنیم؟ مگر ما برای گرفتن پست انقلاب کردیم؟ آیا دریافت حقوق‌های نجومی حق و عدالت است؟

  آیت الله قربانی با اشاره به اینکه آیا ما انقلاب کردیم تا این افراد حقوق‌های نجومی بگیرند، مطرح کرد: دولت باید توجه بیشتری به این موضوعات داشته باشد تا جلوی سوءاستفاده‌ها در دوران مدیریت ایشان گرفته شود.

  وی با بیان اینکه اکنون رشد فکری و فرهنگی در کشور صورت گرفته و باید شاهد این قضایا باشیم، افزود: خیرخواهی امت باید در نظر مسئولان باشد و همه در خدمت مردم باشیم.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اینکه دولت باید بیکاری‌ها را رفع و تورم را پائین آورد، گفت: درآمدهای مردم باید بیشتر از اینها باشد چون مخارج زندگی بسیار بالا است.

  آیت الله قربانی با اشاره به اینکه ملت‌های بی‌سواد، برده و اسیر زورگویان هستند، گفت: اگر ملتی دانشمند و فرهیخته داشته باشد برای مردم کارگشایی می‌کنند.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد در زمانی شروع به کار کرد که دانشگاه دولتی توان خدمت‌رسانی و آموزش به دانش‌آموزان را نداشت.

   

  دولت حقوق نجومی حقوق مردم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها