• لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 388640

  ۱۵۹ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از پیشرفت‌های موشکی و صنایع دفاعی کشور حمایت و قدردانی کردند.

  به گزارش پارس نیوز،

  غلامرضا کاتب عضو هیأت رئیس مجلس شورای اسلامی بیانیه 159 نماینده مجلس را در حمایت و قدردانی از پیشرفت‌های موشکی و صنایع دفاعی کشور را در نشست علنی امروز (یکشنبه) به شرح ذیل قرائت کرد:

  راهبرد دفاعی جمهوری اسلامی ایران، تولید قدرت بازدارنده از تکمیل تهدیدات دشمنان است که علاه‌بر تحکیم بنیه دفاعی کشور از مهم‌ترین پشتیبان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در اتخاذ مواضع بین‌المللی و ایستادگی در برابر قدرت‌های زیاده‌خواه می‌باشد.

  صنعت دفاعی کشور بخشی از قدرت دفاعی ایران اسلامی است که مؤلفه‌های امنیت‌ساز بده و در راستای آموزه‌های دینی و نیازهای راهبردی ظرفیت‌سازی شده است.

  بر پایه بنیان‌های صنایع دفاعی در دوران دفاع مقدس، رزمندگان حماسه‌ساز صنعت دفاعی، جهاد علمی و فناوری را با وجود تحریم‌های ظالمانه به الگویی موفق در اقتصاد مقاومتی تبدیل ساختند.

  تولید بومی انواع تجهیزات و تسهیلات دفاعی به ویژه سامانه‌های موشکی و رزم هوایی، دریایی، زمینی و پدافند تحسین‌برانگیز است.

  ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت همه‌جانبه از طراحی، ساخت و تولید سامانه‌های دفاعی به منظور تأمین نیازهای نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشور از تلاش‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و صنایع وابسته در نقش‌آفرینی برای اقتدار علمی، دفاعی، بین‌المللی و در تکوین اقتصاد مقاومتی و نیز خنثی‌سازی تحریم‌های ظالمانه دشمنان قدردانی نموده و امیدواریم در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تحت ولایت فرماندهی معظم کل قوا، نیروهای مسلح پیشرو بوده و صنایع دانش‌بنیانی را با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و صنعتی صیانت کرده و جمهوری اسلامی ایران را همواره در تراز برتر منطقه‌ای و مقابله با توطئه‌های فرامنطقه‌ای، تولید قدرت بازدارندگی از تهدیدات احتمالی حفظ نمایند.

   

   

  نمایندگان مجلس بیانیه پیشرفت های موشکی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها