• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38305

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با هیچ کس ائتلاف نمی کنم و بهترین ائتلاف، ائتلاف با مردم است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، محسن رضایی ظهر امروز چهارشنبه در نشستی با اصحاب رسانه در تبریز افزود: در هیچ یک از ائتلاف هایی که برای انتخابات آماده می شوند شرکت نخواهم کرد چرا که از ایجاد تفرقه در کشور می ترسم.

  وی افزود: دولت آینده در اداره کشور و عبور از شرایط و بحران های کنونی نهایت تلاش خود را خواهد کرد چرا که به نظر من ۴ سال آینده سخت ترین سال های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

  محسن رضایی در ادامه سخنان خود گفت: تعدد کاندیداها ناشی از فقدان حزب در کشور است و شورای نگهبان باید معیاری برای تشخیص رجل سیاسی مشخص کند تا تعدد کاندیداها به حداقل ممکن برسد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاریخ درخشان مردم آذربایجان گفت: من آذربایجانی هستم چرا که مدت های مدیدی با آذربایجانی ها زندگی کرده ام و بهترین همراهان من آذربایجانی ها بوده اند.

  وی گفت: سعی خواهم کرد از ظرفیت های مردم آذربایجان برای اداره کشور استفاده کنم و کار را به کاردان بسپارم چون بسیاری از مدیریت ها و سمت های حساس کشور به افراد غیر کاردان و غیرمتخصص سپرده شده است.

  وی همچنین ضمن پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه تبریز افزود: به نظر من مهم ترین راه برون رفت از مسائل و فشارهای اقتصادی، ایجاد فدرالیسم اقتصادی در کشور است.

  اصحاب رسانه انتخابات دولت شورای نگهبان مجمع تشخیص مصلحت نظام محسن رضایی نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم کشور ائتلاف

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها