• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37749

  مصطفی محمد نجار، وزیر کشور که بنا به دعوت شیخ سیف بن زاید، وزیر کشور امارات به ابوظبی سفر کرده است با مقامات این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، وزیر کشور یک شنبه (۲۵ فروردین ماه) وارد ابوظبی پایتخت امارت شد. وی با شیخ محمد بن راشد، نخست وزیر امارات وحاکم دوبی دیدار کرد.

  محمد نجار همچنین دیداری با شیخ سیف بن زاید، معاون نخست وزیر و وزیر کشور امارات انجام داد.

  در ادامه این سفر وزیر کشور با شیخ منصور بن زاید، وزیر امور ریاست دولت امارات دیدار کرد.

  در این سفر درباره همکاری های وزارت کشور و پلیس امارات و ایران و همچنین مشکلات ایرانیان در امارات بحث وگفت وگو شد.

  همچنین قرار شد افسر رابط بین دو وزارت کشور تشکیل شود و هر چند ماه یک بار جلسات مشترک برای تبادل اطلاعات و همکاری ها برگزار کنند. در این تبادل نظرها استرداد مجرمین، مبارزه با مواد مخدر و قاچاق انسان مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.

  وزیر کشور همچنین امروز (سه شنبه) پیش از کنسول گری ایران در دوبی که به طور متوسط روزانه هزار مراجعه کننده دارد، نیز بازدید کرد و ضمن گفت وگو با جمعی از مراجعین به این کنسولگری از نزدیک در جریان امور ایرانیان مقیم و مشکلات آنها قرار گرفت.

  قرار است نجار امروز از بیمارستان ایرانی و باشگاه ایرانیان در دوبی نیز بازدید کند. وی نشستی نیز با روسای نهادهای ایرانی در امارات خواهد داشت.

  در این سفر احمد بخشایش، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و علی عبداللهی معاون امنیتی و اننتظامی وزیرکشور محمد نجار را همراهی می کنند.

  ایران بیمارستان پایتخت دولت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مبارزه با مواد مخدر مشکلات معاون وزارت کشور وزیر کشور

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها