• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37491

  ائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظرسنجی‌ها را رصد می کنم، گفت: اگر به این نتیجه برسم که حضورم به ضرر جریان اصولگرایی است، کنار می‌روم.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، محمد رضا باهنر ظهر دوشنبه در دانشگاه ایلام اظهار داشت: در انتخابات آتی ریاست جمهوری سه گروه اصلاح طلب، اصولگرا و حامیان دولت حضور خواهند یافت.

  وی ادامه داد: بدون تردید اصلاح طلبان یکی از گروه های حاضر در انتخابات هستند و این گروه فردی را انتخاب کرده و مطرح می کنند.

  باهنر اظهار داشت: گروه دوم نیز مربوط به گروه رئیس جمهور است که به دنبال کاندیدا هستند و با این وجود بارها اعلام کرده که از فرد خاصی حمایت نمی کنند، اما با شرایط به وجود آمده این موضوع برای هیچ کس قابل باور نیست.

  وی ادامه داد: گروه سوم حاضر در انتخابات آتی نیز اصولگرایان هستند، کاری که اصولگرایان در حال انجام آن هستند، جنبه فرصت و جنبه تهدید دارد.

  وی اضافه کرد: من به نظرسنجی ها اعتقاد دارم و موضوع را رصد می کنم و اگر زمانی به این نتیجه برسم که ادامه حضور بنده به ضرر جبهه اصولگرایی باشد، حتما مسیر را ادامه نمی دهم و کار را به بقیه می سپارم.

  باهنر تصریح کرد: اگر هم برای جریان اصولگرایی در عرصه بمانم و رای بیاورم، قطعا نتایج خوبی در پی خواهد داشت.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: معتقد هستم حلقه انحرافی وجود دارد و دارای مشخصات خاصی است، حرف هایی که حلقه انحرافی می زند معمولا هنجارشکنی است.

  وی اضافه کرد: حلقه انحرافی به دنبال اشتهار در جامعه بوده و هر نوع سخنی که در این رابطه کارساز باشد را مطرح می کند.

  اسلامشهر اصولگرایان انتخابات انتخابات آتی ریاست جمهوری جامعه دولت رئیس جمهور رئیس مجلس شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی نماینده مردم تهران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها