• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 373375

  رئیس شعبه 3 گفت: امروز تکلیف نمایندگان شاکی نسبت به کمیسیون‌ها مشخص می شود.

  به گزارش پارس نیوز،

  "اسدالله عباسی" رییس شعبه 3 از تشکیل جلسه روسای شعب با هیأت رییسه مجلس در عصر امروز خبر داد و گفت: لاریجانی رییس مجلس نیز به احتمال بسیار زیاد در این جلسه شرکت خواهد کرد.

  وی ادامه داد: صبح امروز نیز جلسه‌‌ای با حضور پزشکیان و روسای شعب برای بررسی اعتراضات نمایندگان نسبت به تقسیمات کمیسیون‌ها برگزار شد.

  نماینده املش و رودسر با بیان اینکه تاکنون تعداد نمایندگان معترض نسبن به تقسیمات کمیسیونها جمع‌بندی نشده است، بیان داشت: تعداد نمایندگان معترض در کمیسیونها متفاوت است، برخی کمیسیون‌ها مانند انرژی حدود شش نفر شاکی و کمیسیون آموزش چهار نماینده معترض دارند.

  وی در ادامه تصریح کرد: در جلسه عصر امروز اولویت اول برخی نمایندگان بررسی شده و برای تعدادی دیگر اولویت دومشان تعیین تکلیف می‌شود.

  عباسی اذعان داشت: اولویت دوم برخی نمایندگان برای حضور در یک کمیسیون به دلیل پر شدن ظرفیت آن کمیسیون امکانپذیر نیست و باید برای آنها کمیسیون دیگری در نظر گرفته شود.

  رییس شعبه سه خاطرنشان کرد: نمایندگانی که اعتراضشان نسبت به تقسیمات کمیسیونها و همچنین اولویت دومشان پذیرفتنی نباشد باید به کمیسیون‌هایی که هنوز ظرفیت دارند مانند فرهنگی و شوراها بپیوندند.

   

  کمیسیون اعتراض نمایندگان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها