• لینک کوتاه
 • منبع: جهان کد خبر: 373342

  این مرکز با توجه به اهمیت گفتمان سازی مفهوم «علوم انسانی اسلامی از اندیشه تا زندگی» و فعالیت به جهت تحول بنیادین در عرصه­ علوم انسانی اسلامی، برنامه‌‌ریزی‌‌های خاصی را جهت برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی در حوزه ‌ی تعلیم و تربیت اسلامی صورت داده است.

  به گزارش پارس نیوز،

  پنجمین دوره از سلسله نشست های تخصصی علم و ایمان با محوریت نظامات و الگوهای تحقق تعلیم و تربیت اسلامی با حضور اساتید و نظریه­پردازان برجسته­ی این حوزه برگزار خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(علیه السلام) این مرکز با توجه به اهمیت گفتمان سازی مفهوم «علوم انسانی اسلامی از اندیشه تا زندگی»  و فعالیت به جهت تحول بنیادین در عرصه­ی علوم انسانی اسلامی، برنامه‌‌ریزی‌‌های خاصی را جهت برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی در حوزه ‌ی تعلیم و تربیت اسلامی صورت داده است.

  موضوع محوری این سلسله نشست‌های عنوان الزامات تحقق عملی نظریه ‌های تعلیم و تربیت اسلامی  می­باشد که مبتنی بر آن در هر نشست، مباحث تخصصی ذیل توسط اساتید گرامی تدریس خواهد شد.

  مخاطب شناسی و جذب هدفمند

  اصول و راهبردهای طراحی و برنامه ‌ریزی تربیتی _ آموزشی

  عملیاتی و اجرای کردن برنامه ‌ریزی‌ های تربیتی آموزشی

  مدل‌های ارزیابی و اثرسنجی مخاطبان

  شبکه سازی مخاطبان و استمرار برنامه ‌های تربیتی _ آموزشی

  اساتید و نظریه‌ پردازانی که در این سلسله نشست­ها به تبیین نظرات خود خواهند پرداخت عبارتند از حجج اسلام و المسلمین استاد سعید دسمی، استاد مجتبی وافی، استاد محمد رضا عابدینی، استاد علیرضا صادق زاده، استاد علی محمدی، استاد محمد جواد زارعان و آقایان دکتر استاد مرتضی زاهدی، استاد محمد مهدی اعتصامی و استاد احمد رضا اخوت و سرکار خانم دکتر جمیله علم الهدی.

   این سلسله نشست‌ها به صورت هفتگی (دوشنبه­‌ها و پنج شنبه‌­ها­ی هر هفته) در محل مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق (علیه السلام) برگزار خواهد شد.

   (تهران، میدان توحید، خیابان نیایش شرقی، پلاک37)

  گفتنی است متقاضیان حضور در این نشست ها از دو طریق می توانند ثبت نام خود را را انجام دهند:

  الف) از طریق سایت http://sadid.basijisu.com.

  با توجه به هماهنگی تعداد زیادی از اساتید جهت حضور در این سلسله نشست­ها، داوطلبان عزیز از قدرت انتخاب و شرکت در هر نشست که مایل باشند برخوردار هستند. به این نحو که ثبت نام اولیه این امکان را به ایشان می دهد که با اعلام مشخصات دقیق هر نشست (ساعت و استاد مربوطه­ی هر نشست)، نشست مورد نظر خود را انتخاب کنند و در نشست منتخب خود شرکت نمایند.

  لازم به ذکر است که هزینه شرکت در هر یک از این نشست­ها به صورت میانگین از 100،000 ریال تا 200،000 ریال است که داوطلبان عزیز می­توانند به ازای تعداد نشست­های مورد علاقه خود بسته­های هزینه­ای ذیل را انتخاب کنند:

  بسته 400،000 ریال بدون تخفیف

  بسته 700،000 ریال با تخفیف 30 درصدی

  بسته 1000،000 ریال با تخفیف 50 درصدی

   

  ب) از طریق شماره تلفن 09391626503؛ به صورت های پیامکی، تلفنی و تلگرامی و با ارسال نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره تلفن و ارسال شماره فیش پرداخت هزینه بسته­ی انتخابی

  (شماره کارت بانک سپه به نام حمید رضا پرهیزکاری:1753 1779 1010 5892)

   

  علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به آدرس اینترنتی www.rc.basijisu.ir  مراجعه کنند. 

  لازم به ذکر است در این سلسله نشست­ها از طرح­نامه­ها و مکتوبات پژوهشی شرکت­کنندگان در دوره،  حمایت خواهد شد.

   

  گفتمان دوره آموزشی علوم انسانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها