اخبار سوریه

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36808

  در حالی که برخی منابع از گزارش الابراهیمی به شورای امنیت در نوزدهم ماه میلادی جاری خبر داده اند، کارشناسان روسی بر این باورند که وی پس از ارائه این گزارش استعفا خواهد کرد.

  به گزارش پارس به نقل ازمهر به نقل از شبکه روسیا الیوم، ادواردو دیل بوی معاون سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: اخضر الابراهیمی نماینده سازمان ملل در امور سوریه در نوزدهم آوریل جاری گزارش خود را به شورای امنیت درباره اوضاع سوریه ارائه می دهد.

  وی از ادامه رایزنی ها با دمشق درباره شروط آغاز تحقیقات درباره استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه خبر داد.

  روسیا الیوم گزارش داد: ناظران بر این باورند که الابراهیمی در گزارش خود به اختلافات عمیق با اتحادیه عرب پس از واگذاری کرسی سوریه به مخالفان در این اتحادیه اشاره می کند.

  این در حالی است که خبرگزاری ایتارتاس روسیه به نقل از کارشناسان روسی آورده است: به احتمال زیاد الابراهیمی پس از ارائه گزارش خود به شورای امنیت استعفا خواهد کرد.

  این رسانه روسی به نقل از منابع آگاه بیان کرد: ماموریت الابراهیمی در شرایط کنونی بسیار دشوار شده است.

  این در حالی است که غسان هیتو رئیس دولت خوانده مخالفان سوری از غربی ها خواست که به گروه مسلح موسوم به ارتش آزاد سوریه کمک تسلیحاتی کنند.

  از سوی دیگر خبرنگار شبکه روسیا الیوم به نقل از منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از واکنش این رژیم به گلوله های شلیک شده به اراضی اشغالی از سوی سوریه خبر داد.

  این در حالی است که منابع روسی از اعزام ناو الکساندر شابالین به بندر طرطوس سوریه خبر دادند.

  اتحادیه عرب استفاده از سلاح دبیر کل سازمان ملل دولت رژیم صهیونیستی روسیه سازمان ملل سوریه شورای امنیت معاون
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها