• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36336

  بدنبال عقیم گذاشتن یک توطئه آمریکایی علیه ونزوئلا در آستانه انتخابات روز یکشنبه آینده ریاست جمهوری این کشور، مقامات کاراکاس تصمصم گرفتند که مرزهای ونزوئلا تا پایان برگزاری انتخابات بسته باشد.

  پارس به نقل از شبکه ایران/ مقامات کاراکاس سه شنبه گذشته توطئه ترور" نیکلاس مادورو" ، کفیل ریاست جمهوری این کشور را عقیم گذاشتند.

  به گزارش سرویس بین الملل شبکه ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، " نستور ریویرول" ، وزیر کشور ونزوئلا در این باره گفت: دولت کنونی خواهان نظارت دقیق بر جابجایی های افراد، خودروها و کالاها در مرزهای زمینی است.
  این تدابیر در حالی اجرا می شود که مادورو اخیرا دیپلمات های سابق آمریکایی را به استخدام افراد برای قتل خود متهم کرده است.
  وزیر کشور ونزوئلا با اشاره به تلاش برای جلوگیری از ورود غیر قانونی افراد به این کشور، تصریح کرد: بستن مرزهای زمینی ونزوئلا در حالی اجرا می شود که دستگاه های امنیتی از تلاش برخی عوامل برای ایجاد بی ثباتی خبر داده اند.

  انتخابات روز یکشنبه در ونزوئلا در پی مرگ هوگو چاوز رییس جمهور پیشین این کشور در پنجم مارس برگزار می شود. مادورو که به عنوان رییس جمهور موقت این کشور انتخاب شده است از شانس پیشتری برای پیروزی در انتخابات در مقابل انریکه کاپریلس نامزد مخالفان برخوردار است.

  انتخابات ایران دولت ریاست جمهوری رییس جمهور قتل مرگ نیکلاس مادورو ونزوئلا هوگو چاوز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها