• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36087

  معاون اول رییس جمهور با حضور در روستای زلزله زده درویشی از توابع شهرستان هرمز با آسیب‌دیدگان این منطقه زلزله‌زده استان بوشهر دیدار و از آنان دلجویی کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محمدرضا رحیمی بعدازظهر چهارشنبه در جریان سفر به استان بوشهر برای بازدید از مناطق زلزله زده استان پس از حضور در بخش شنبه در روستای درویشی از توابع شهرستان هرمز حضور یافت و در بازدید از این روستا از نزدیک در جریان خسارت های وارد شده به این منطقه و چگونگی امدادرسانی به مردم این روستا قرار گرفت.

  معاون اول رییس جمهور در دیدار با مردم این روستا که در فضایی صمیمانه صورت گرفت، با تأکید بر اینکه دولت تمامی تلاش خود را برای کمک به مردم آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان بوشهر بکار خواهد بست و به همه خسارت ها و صدمات ناشی از این زلزله رسیدگی می کند، گفت: ان شاء الله با همت و تلاش مردم منطقه و حمایت ها و پشتیبانی های دولت این روستا و سایر مناطق زلزله زده به سرعت و بهتر از گذشته ساخته خواهد شد.

  رحیمی همچنین با تأکید بر انجام اقدامات فوری و مناسب برای بازسازی مناطق آسیب دیده گفت: دولت خود را در غم مردم مناطق زلزله زده استان بوشهر شریک دانسته و با آنان از صمیم قلب اظهار همدردی می نماید.

  استان بوشهر دولت رییس جمهور زلزله قلب محمدرضا رحیمی معاون اول مناطق بازدید رحیمی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها