سعیدی کیا در جمع دانشجویان ایلام:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 35893

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از نقاط ضعف دولت‌های گذشته، وعده‌های زیاد و عمل نکردن به آنها است، این ضعف نباید در دولت آینده وجود داشته باشد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، محمد سعیدی کیا؛ کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری و وزیر کابینه های انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام حضور یافت و درباره موضوع « راهکارهای تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی» به سخنرانی پرداخت.

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در ابتدای سخن خود اظهار کرد: معتقدم پیروز انتخابات سال ۸۸ مردم سربلند ایران بودند که در انتخابات شرکت کردند و انشاءالله امسال نیز با حضور خود در انتخابات حماسه دیگری خلق خواهند کرد.

  وی همچنین در ادامه به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: اقتصاد کشور با مشکل کمبود سرمایه گذاری روبرو است. از دیگر اشکالات اقتصاد ما مقررات بسیار متغیر و رکود تورمی و افت تولید است که در نتیجه به کاهش اشتغال می انجامد.

  سعیدی کیا ادامه داد: پول نفت باید تبدیل به سرمایه امروز و فردای کشور شود. این پول باید توسط صندوق توسعه ملی صرف سرمایه گذاری و تولید بوسیله بخش خصوصی شود.

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سخنرانی خود در بین دانشجویان دانشگاه ایلام تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف دولت های گذشته، وعده های زیاد و عمل نکردن به آنها است که باید این موضوع در دولت آینده وجود نداشته باشد.

  محمد سعیدی کیا همچنین در مسجد جامع ایلام گفت: من تا کنون ۲۵ بار به ایلام آمده ام و یادم نرفته است که در جنگ تحمیلی، مردم غیور این استان چه حماسه هایی آفریدند.

  وی ادامه داد: نظارت در کشور ما ضعیف است. شخصا دو بار از رهبری شنیدم که در بحث مدیریت باید به سه نکته توجه کرد. اول توجه به کیفیت کارها است. نکته دیگر پیگیری کارها و در آخر نظارت بر کارها است.

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: وظیفه دولت سیاستگذاری، برنامه ریزی، هدایت و حمایت و نظارت است. من در تمام وزارت خانه ها با مشورت و خرد جمعی کار کردم و در این ۳۴ سال فعالیتم هیچ گاه سیاسی کاری نکرده ام.

  وی در پایان سخنرانی خود در مسجد جامع ایلام خاطر نشان کرد: وقتی مردم در تصمیم سازی ها شرکت داشته باشند، تصمیمات اتخاذ شده را بهتر اجرا می کنند.

  اقتصاد انتخابات ریاست جمهوری ایران بخش خصوصی جنگ تحمیلی دولت سیاسی و اقتصادی صندوق توسعه ملی محمد سعیدی کیا نفت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها