• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35422

  رییس‌جمهور با بیان اینکه «هیچ دولتی به اندازه دولت نهم و دهم از جهات مختلف تحت فشار نبوده است» ، تصریح کرد: با وجود همه این فشارها اقدامات بسیار بزرگ و ماندگاری در کشور انجام شد و نقطه اتکای اصلی همه این اقدامات، ملت بزرگ ایران بود که با هوشمندی و آگاهی ایستادگی و تحمل کرد و اجازه نداد دشمنان به اهداف شوم خود برسند.

  پارس به نقل از دولت، محمود احمدی نژاد روز گذشته در دیدار نوروزی با اعضای هیات وزیران، استانداران، معاونین وزارتخانه ها و روسای سازمان ها ادامه داد: خدماتی که شما در دوره نهم و دهم ارائه کردید قابل مقایسه با ده ها سال است و در سخت ترین شرایط و فشارهای داخلی و خارجی توانستید فعالیت ها و اقدامات بزرگی را به نتیجه برسانید. وی افزود: در بخش های علمی، فناوری، عمرانی، کشاورزی، صنعت، علوم گوناگون، فضایی، هسته ای، ورزشی، اجرای اصل ۴۴، در هم شکستن حلقه های بسته، احترام به آزادی و رشد فرهنگی کشور اقدامات بسیار بزرگ و چه بسا بی نظیر در طول این دوره صورت گرفت.
  الگوی روشن توسعه نداریم
  وی همچنین مشکل اصلی اقتصاد کشور را نداشتن الگوی روشن توسعه دانست و گفت: برنامه ریزی توسعه غرب مبنای مادی داشته و بر اساس اسارت ملت ها بنا شده است از این رو اکثر کشورهایی که بر اساس این برنامه ریزی حرکت کرده اند امروز در پرتگاه قرار دارند. لذا ضرورت دارد نگاه و رویکرد توسعه ای و بومی خود را با اتکا به اندیشه و منابع داخلی طراحی و اجرایی کنیم.
  احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور همه سلایق در انتخابات اظهار کرد: همانگونه که رهبری عزیز تاکید کردند باید همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند تا ملت انتخاب خود را انجام دهد و تجربه هم نشان داده، انتخاب ملت همیشه بهترین بوده است. همه باید تابع رای ملت بوده و هر کسی را که ملت انتخاب کرده یاری و پشتیبانی کنند.

  احمدی نژاد انتخابات دولت دولت نهم رهبر معظم انقلاب صنعت کشاورزی محمود احمدی نژاد ملت بزرگ ایران هسته ای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها