• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35392

  رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران از تشکیل هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

  به گزارش پارس احمد سعیدی شهرکی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: از روز چهارشنبه (۲۱ فروردین) به مدت پنج روز هیات معتمدین و پس از آن هیات اجرایی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل خواهد شد.

  وی افزود: پس از تشکیل هیات اجرایی و برگزاری اولین جلسه آن، تعداد شعب، صندوق ها و تعداد نفراتی که در شعب حاضر خواهند شد و نیز ظرفیت ها و امکانات شهرستان ها مشخص خواهد شد.

  شهرکی خاطرنشان کرد: از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۶ فروردین تا اول اردیبهشت به مدت هفت روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل فرمانداری ها انجام خواهد شد.

  رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران همچنین گفت: تعداد شعب و صندوق ها برای دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه های شهری یکسان خواهد بود و ممکن است این تعداد در شعب روستایی دارای اختلافاتی باشد.

  وی در پایان، از تشکیل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در روز ۱۵ اردیبهشت خبر داد.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانشجویان ایران روز تشکیل اجرایی تعداد هیات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها