• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35001

  یکی از نمایندگان حاضر در دیدار با هاشمی با بیان اینکه این دیدار جداگانه و از پیش سازماندهی‌ شده نبود، گفت: هاشمی پاسخ روشنی به کاندیداتوریش‌ در انتخابات نداد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار ۸ نماینده مجلس با آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: این دیدار به هیچ عنوان دیداری از پیش تعیین شده و سازمان دهی شده نبود.

  وی افزود: دیدار هشت نماینده مجلس با آقای هاشمی رفسنجانی تنها یک عید دیدنی معمولی بود؛ به طور طبیعی در ایام نوروز به دیدار بزرگان و مسئولان می روند و این دیدار نیز در این راستا انجام شد.

  سنایی گفت: ظهر امروز که آقای علیخانی مشاور آقای هاشمی در مجلس حضور داشتند، بحث دیدار نوروزی آقای هاشمی با برخی مسئولان را مطرح کردند که ما نیز در همین قالب با آقای هاشمی دیدار کردیم.

  سنایی با بیان اینکه نمایندگان مجلس به طور جداگانه با هاشمی رفسنجانی دیدار نداشتند، افزود: اگر قرار بود به طور سازماندهی شده، نمایندگان با آقای هاشمی دیدار کنند قطعا تعداد نمایندگان قابل توجه می شد.

  نماینده مردم نهاوند با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی در این دیدار نوروزی، گفت: آقای هاشمی با اشاره به اهمیت حماسه سیاسی و اقتصادی گفت، « حماسه سیاسی در یک انتخابات پرشکوه محقق خواهد شد چرا که انتخابات پرشکوه می تواند به اقتدار جمهوری اسلامی ایران بیافزاید و انتخابات باشکوه می تواند در شرایط خاصی که ما قرار داریم و دشمنان ادعاهای واهی درباره حقوق بشر مطرح می کنند، پاسخ محکمی به دشمنان باشد» .

  وی افزود: آقای هاشمی به حماسه اقتصادی اشاره کرد و گفت، « حماسه اقتصادی به کار و تلاش زیادی نیاز دارد، در حوزه حماسه اقتصادی اگر از مجمع تشخیص مصلحت همکاری بخواهند ما قطعا برای محقق شدن حماسه اقتصادی کمک خواهیم کرد» .

  سنایی گفت: یکی از حاضرین در جلسه که از نمایندگان نبود، از آقای هاشمی درباره کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سؤال کرد که ایشان پاسخ روشنی به این سؤال نداد و حتی گفت که بعد از بیانات مقام معظم رهبری در مشهد تاکنون، با مقام معظم رهبری دیدار نداشته است.

  به گزارش فارس، پیش از ظهر امروز محمدرضا تابش نماینده اردکان، حسین امیری خامکانی نماینده زرند، کمال پیرمؤذن نماینده اردبیل، مهدی سنایی نماینده نهاوند، مسعود پزشکیان نماینده تبریز، محمدمهدی پورفاطمی نماینده تنگستان همراه با علی مطهری نماینده تهران با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار داشتند.

  آیت الله هاشمی رفسنجانی انتخابات حقوق بشر حماسه سیاسی مجلس شورای اسلامی مجمع تشخیص مصلحت مسعود پزشکیان مقام معظم رهبری نمایندگان مجلس هاشمی رفسنجانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها