ناراحتی احمدی نژاداز رسانه ای شدن نامه برکناری روسای دانشگاه

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34975

  وزیر علوم پس از مدتها سکوت در خصوص دریافت نامه جنجالی رئیس جمهور برای برکناری روسای دو دانشگاه تهران و تربیت مدرس، امروز واکنش نشان داد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، کامران دانشجو صبح امروز در حاشیه دیدار با روسا و هیأت رئیسه دانشگاههای تهران با اشاره به خبرها و تحلیل های مختلفی که در رسانه ها درخصوص انتشار نامه رئیس جمهور منعکس شده است، اظهار داشت: اینجانب نامه مذکور را اول بهمن ۱۳۹۱ یعنی ۵۸ روز قبل از انتشار آن، در حاشیه جلسه هیأت دولت دریافت نمودم و در همان زمان در دیداری صمیمانه با ریاست محترم جمهوری، توضیحات مورد نظر را به استحضار ایشان رساندم و پس از آن تاکنون دستور جدیدی اعم از کتبی یا شفاهی در این رابطه ابلاغ نگردیده است، بدیهی است در چنین مواردی نظرات تبیین می شود اما تصمیم نهایی بر اساس رعایت موازین و سلسله مراتب با رئیس جمهور محترم است و اوامر صادره اجرا می گردد.

  وی افزود: طبق اظهار مشاور ارشد ریاست جمهوری، رئیس جمهور محترم از رسانه ای شدن موضوع مکدر شده و به مسئولین ذیربط تذکر داده اند.

  وزیر علوم همچنین در توضیح اظهار عدم اطلاع مدیرکل حوزه وزارتی از ابلاغ چنین نامه ای بیان داشت: با توجه به گفتگوی حضوری با رئیس محترم جمهور و اینکه نامه دریافتی از طریق دبیرخانه و سیستم پیام دولت وصول نشده بوده بنابراین مطلب ایشان مبنی بر عدم دریافت نامه در آن زمان صحیح است.

  دانشجو دانشگاه تهران دولت رئیس جمهور رسانه ریاست جمهوری کامران دانشجو نامه سکوت روسای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها