مالکی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34669

  نخست‌وزیر عراق تصریح کرد که برخی طرف‌های سیاسی با استفاده از بیت‌المال و حتی هویت‌ها و خودروهای دولتی در انجام حملات تروریستی در کشور شرکت دارند.

  به گزارش پارس ؛ فارس به نقل از پایگاه خبری « السومریة نیوز» ، « نوری المالکی» نخست وزیر عراق، برخی طرف های سیاسی را به اجرای حملات تروریستی با استفاده از خودروها و هویت های دولتی و دارایی های دولت متهم و تاکید کرد که برخی طرف های سیاسی علیه برخی دیگر به منظور جلوگیری از موفقیت آنها، توطئه چینی می کنند.

  وی طی سخنانی در باشگاه « کربلا» و در چارچوب فعالیت های تبلیغاتی برای ائتلاف خود گفت: به رغم تمام تلاش های ما برای مبارزه با تروریسم، حملات تروریستی به کشور بازگشته اند زیرا برخی از شرکای سیاسی بار دیگر در منابر مختلف از طائفه گری و فرقه گرایی سخن می گویند و به کشتار و جنایت تحریک می کنند و به این مسئله، از نظر مادی و سیاسی پوشش می دهند.

  مالکی در ادامه برخی طرف های سیاسی را به اجرای حملات تروریستی با استفاده از بیت المال و هویت ها و خودروهای دولتی متهم کرد و گفت: تا زمانی که این شرکت کنندگان در روند سیاسی کشور از تروریسم حمایت می کنند، امنیت در کشور برقرار نمی شود.

  وی تصریح کرد که برخی طرف های سیاسی علیه رقبای خود توطئه می کنند تا مانع موفقیت آنها شوند و برخی از شرکای سیاسی با شرکت های بین المللی تماس می گیرند و از آنها می خواهند که به بهانه ناامنی در عراق به این کشور نیایند. هدف از این اقدام نیز، تخریب وجهه کشور در سطح عربی و بین المللی است.

  نخست وزیر عراق تاکید کرد: بحران در اوضاع سیاسی کشور طی سالهای گذشته، به اندازه زیادی بر نحوه خدمات رسانی به ملت عراق، اثر گذاشته است.

  پوشش تروریسم خدمات رسانی دولت عراق کربلا مبارزه با تروریسم نوری المالکی سیاسی طرف

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها