بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34660

  بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی، نخستین بیانیه خود درباره یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را صادر کرد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی اولین بیانیه خود را پیرامون یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صادر کرد.

  این تشکل دانشجویی در ابتدای بیانیه خود آورده است: انتخابات عرصه مهم سیاسی کشور است و حضور گروهها و احزاب سیاسی در این عرصه خود، اوج دموکراسی را نشان می دهد. ولی این دموکراسی و آزادی سیاسی تا بدانجا معنا پیدا می کند که به فرموده رهبر معظم انقلاب دلسوزی و دغدغه مندی انقلاب و رعایت خطوط قرمز نظام ره پیشه گذشته و حال افرادی باشد که در مخیله خود، کاندیدای انتخابات شدن را می گذرانند.

  در ادامه این بیانیه آمده است: خوشبختانه و یا متاسفانه در این برهه بر تعداد دغدغه مندان این نظام اسلامی روز به روز افزوده می شود و هرکه از جای خود که بر می خیزد از ولایتمداری می گوید و گاهاً نیز در این زمانه حساس با چرخش ۱۸۰ درجه ای اظهار به دارا بودن برخی شاخص های اساسی دارند که شاید به ندرت در عمر عملکردی و اجرایی شان چنین شاخص هایی را از خود بروز داده اند.

  در این بیانیه با اشاره به تلاش اصلاح طلبان برای ورود به عرصه انتخابات آمده است: در این میان از یک سو حضور اصلاح طلبان را شاهد هستیم که به مقسم کردن حزب اصلاحات پرداخته اند و خود را جدای از هم مسلکان خود می دانند و با شعارهای خوب و فریبنده از جنس شعارهای سیدمحمد خاتمی در سال ۷۶ پا به میدان انتخابات گذاشته اند.

  بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرد: حضور ۸ ساله اصلاحات در این کشور به مثابه دور شدن از همه ارزشهای اولیه نظام بود و خطوط قرمز نظام که هیچ بلکه از خطوط اساسی اسلام نیز گذشتند و کم بود روبه انکار خدا پیش بروند. دیدارهایی با جاسوسان امریکایی و حضور برخی تئوریسین های برانداز در میان آنها و عدم تمکین به قانون اساسی و رهبری همه ثمره تجدیدنظرطلبی و اصلاحات در کارنامه چندساله اصلاح طلبان (دوم خردادی ها) است.

  این تشکل همچنین در ادامه بیانیه خود آورد: حال برخی از آنها با فراموش نمودن همه این عملکرد پا به میدان گذاشته اند و خود را تافته جدا بافته از مسئولان آن زمان می دانند. ولی ملت مهاجرانی ها و کدیورها و سروش ها و گنجی ها و عبدالله نوری ها و… را فراموش نکرده است. این ملت فتنه ۸۸ که مجریان سینه چاک نقشه امریکایی-اپوزیسیونی نظام در کشور اصلاح طلبان بودند را فراموش نخواهد کرد.

  بسیج دانشجوییی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به ریشه جریان انحرافی نوشت: جریان نامبارک انحراف از دل دولتی بیرون آمده که شاید نمره ولایتمداریش در سالهای اولیه خوب جلوه داده است ولی اینک بازنده میدان حمایت حزب الله واقع شده است. ولایتمداران در عرصه حمایت این را به اثبات رسانده اند که تا هر دولت نسبت به شعارهای اولیه خود پابرجا بماند این قشر همیشه در صحنه نیز بر سر حمایت از آن باقی است ولی اگر خلاف آن ثابت شود چاره ای جز عدم حمایت و مقابله با انحرافات ندارد.

  در ادامه همچنین آمده است: جریان انحرافی که داغ دل همه مراجع اعظم گشته است و هر روز پرتویی از انوار منور اسلام را با گره زدن به مسایل اومانیستی و باستانگرایی به ورطه بی فروغی می کشاند و بدون توجه به اخطارها و توصیه ها، کار خود را انجام می دهد، در رفتارهای غیرعادی، حضور در انتخابات را نوید می دهد و اندک زمانی است که لیدر این جریان بیش از پیش خود را رسانه ای نموده و با الطاف دولت کریمه در مهمترین مسئولیت های دولت گماشته شده است.

  این بیانیه همچنین افزود: جریان انحرافی که تا به امروز سوالهای بی جواب زیادی را شامل حال خود کرده است، تا به امروز نه حاضر به مناظره شده است و نه جواب گفتمانهای خود را در برابر اقشار بیداری جامعه هچون دانشجویان ارائه دهد. تنها به مصاحبه با رسانه های وابسته به خود بسنده نموده است و با سفسطه و مغلطه رنگ و بوی اسلام را به گفتمان خود داده است.

  بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی (ره) با اشاره به سخن شهید بهشتی (ره) تصریح کرد: « دانشجو موذن جامعه است که اگر خواب بماند نماز ملت قضا می شود» و این تشکل نیز به همین صورت عمل خواهد کرد و حضور این افراد و احزاب که حتی حاضر به رعایت اولیات خطوط قرمز نظام نشده اند را باطل می داند و اعلام می کند که این نظام دیگر حاضر به ضربه خوردن از درون نخواهد بود چرا که تجربه تلخ دولتمردان که به انحای مختلف ضربات سنگینی بر پیکره اصلی نظام وارد کردند بیش از هجوم دشمنان خارجی قصد خم کردن قامت این نظام را داشته است و اگر هوشیاری مقام معظم رهبری نبود معلوم نبود که اوضاع کدام کشور مستعمره وضعیت کنونی ما را شامل می شد.

  بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی (ره) در پایان خاطر نشان کرد: از همه افراد و سیاسیونی که خود را دغدغه مند نظام محسوب می کنند، دعوت می نماید تا با حضور در عرصه دانشگاه عملکرد نقد شده خود را جواب دهند تا در ترازوی عملکردی « دارا بودن شاخص ها» با بصیرت دانشجویان، وزن دهی شود تا هم برای خود کاندیدا همه چیز محرز شود و هم برای ملت شریف انتخاب قدری سهل تر شود.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بسیج جامعه حضور در انتخابات دانشجو دولت رهبر معظم انقلاب مقام معظم رهبری وزن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها