حجت‌الاسلام خرازی در گفت‌وگو با فارس:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34648

  دبیرکل جبهه حزب‌الله ‌ضمن تکذیب اخباری مبنی بر حمایت جبهه حزب‌الله از هاشمی رفسنجانی برای نامزدی در انتخابات آتی گفت: جبهه حزب‌الله فقط یک کاندیدا دارد و آن شخص هم بنده هستم.

  به گزارش پارس ، حجت الاسلام سیدمحمدباقر خرازی دبیرکل جبهه حزب الله و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت وگو با  فارس، ضمن تکذیب اخباری مبنی بر حمایت جبهه حزب الله از هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: به نظر ما اینگونه اخبار و سخن پراکنی ها مربوط به جریانات خاصی است که درصدد تخریب شخصیت هایی همچون هاشمی رفسنجانی هستند چراکه از صحبت های وی این طور برداشت میشود که قصد نامزدی در انتخابات را ندارد.

  وی افزود: به فتنه گران و منحرفین توصیه می کنم که با مهره ای همچون هاشمی رفسنجانی بازی نکنند.

  دبیرکل جبهه حزب الله ادامه داد: اگر هاشمی رفسنجانی بخواهد منتخب جبهه حزب الله باشد با منشور انتخاباتی این جبهه همخوانی ندارد؛ چراکه در منشور جبهه حزب الله آمده است که کاندیدای این جبهه باید از تشکیلات جبهه حزب الله باشد تا با پشتوانه تشکیلاتی دولت حزب الله را تشکیل بدهد.

  این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: معتقدم اینگونه خبرسازی ها و تحرکات ناشی از عصبانیت برخی جریانات از نفوذ فوق العاده جریان حزب الله در لایه های مختلف مردم است؛ بنابراین به آنها نصیحت می کنیم که انتخابات را به آلودگی های اخلاقی نکشند.

  حجت الاسلام خرازی در پایان تأکید کرد: به همه جریاناتی که اینگونه تحرکات را از خود نشان می دهند تأکید می کنم که بنده تا آخرین قطره خون خود خواهم ماند و تحت هیچ شرایطی از انتخابات کنار نمی روم و با هیچ جریانی هم ائتلاف نمی کنم.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بازی حزب الله دولت فتنه هاشمی رفسنجانی کاندیدا جبهه خرازی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها