• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34286

  با گذشت تنها چندین ماه از امضای توافقنامه آتش‌بس میان گروه‌های مقاومت و رژیم صهیونیستی، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با نقض آتش بس به نوار غزه حمله کردند.

  به گزارش پارس ، ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره، جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر روز سه شنبه با نقض توافقنامه آرام سازی اوضاع (آتش بس) که پیشتر میان گروه های مقاومت و رژیم صهیونیستی در قاهره امضا شده بود، مناطقی را در نوار غزه بمباران کردند.

  ارتش رژیم صهیونیستی در این خصوص مدعی شد که جنگنده های این رژیم دو پایگاه وابسته به نیروهای مقاومت فلسطین را هدف قرار داده اند.

  همچنین وزارت کشور دولت موقت فلسطین نیز اعلام کرد: جنگنده های رژیم صهیونیستی دو منطقه خالی از سکنه را در شمال نوار غزه سه بار هدف قرار دادند که این حملات هیچ تلفات جانی به دنبال نداشت.

  برخی منابع دیگر نیز اعلام کردند: جنگنده های رژیم صهیونیستی چندین حمله را به منطقه ای در شمال غزه انجام دادند.

  از زمان امضای آتش بس میان رژیم صهیونیستی و مقاومت که با وساطت مصر انجام شد، این اولین حمله هوایی اسرائیل به نوار غزه است. توافقنامه آتش بس در پی حملات هشت روزه رژیم صهیونیستی به نوارغزه که در پی آن ۱۷۰ فلسطینی کشته شدند، امضا شد.

  ارتش رژیم صهیونیستی همچنین در بیانیه ای مدعی شد: جنبش حماس مسئول همه حملاتی است که از غزه به اراضی اشغالی صورت می گیرد.

  روز سه شنبه یک گروه فلسطینی سلفی موسوم به" مجلس شورای مجاهدین" اعلام کرد که در واکنش به شهادت میسرة ابو حمدیه، اسیر فلسطینی که روز سه شنبه در زندان های رژیم صهیونیستی به شهادت رسید دو موشک به سوی سرزمین های اشغالی شلیک کرده است.

  حماس دولت رژیم صهیونیستی زندان سرزمین های اشغالی غزه فلسطین مجلس شورای مصر وزارت کشور
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها