• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34005

  حدود ۵۰ روز پیش با مقام معظم رهبری ملاقات داشتم و به ایشان عرض کردم که در صورتی که رئیس جمهور شوم، هماهنگ‌ترین دولت را با مقام معظم رهبری خواهم داشت.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، محسن رضایی یک شنبه شب در جمع مردم دشتستان در مسجد فاطمه الزهرا (س) برازجان اظهار داشت: برازجان از شهرهای مهم و تاثیرگذار در کشور است و نام دشتستان و برازجان در تاریخ ایران بلندآوازه است.

  وی افزود: دشتستان نگین اقتصادی جنوب کشور است و خرمای این شهرستان اگر به درستی بسته بندی شود و بازاریابی لازم انجام شود می تواند در صادرات بسیار تاثیرگذار شود.

  رضایی یادآور شد: دشتستان دارای مردمانی سلحشور است که در زمان رئیس علی دلواری و همچنین در دوران دفاع مقدس خود را به خوبی نشان داده اند.

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: تلاش برای رشد و پیشرفت کشور باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد و همه باید با وحدت و همدلی برای ساختن ایران اسلامی اهتمام ورزیم.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: تحقق شعار سال باید سرلوحه امور قرار گیرد و به وجود آوردن حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید مورد عنایت بیشتر قرار گیرد.

  رضایی خاطرنشان کرد: ایجاد تحول سیاسی و تحول اقتصادی از اساسی ترین برنامه های بنده است و برای دسترسی به این هدف نهایت تلاش خود را به کار می گیرم.

  وی با بیان اینکه اقتصاد نیاز به حماسه دارد تا از عقب ماندگی خارج شود افزود: اگر اقتصاد بدون توجه به ارزش ها باشد، رشوه، ارتشا و فساد آن را فرا می گیرد.

  رضایی بیان کرد: ایجاد یارانه سبز در کشاورزی از اهداف آینده بنده است و بدون تردید با توسعه بخش کشاورزی بسیاری از مشکلات اشتغال و مشکلات معیشتی خانوارها مرتفع می شود.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم برگزاری انتخاباتی باشکوه در خردادماه گفت: برگزاری انتخابات باشکوه نماد حماسه سیاسی است و باید همه برای این مهم اهتمام ورزیم.

  محسن رضایی با بیان اینکه ۳۰ میلیون نفر در انتخابات مشارکت می کنند ابراز داشت: مشارکت بالای مردم در انتخابات در سطح بین المللی اهمیت زیادی دارد.

  وی همچنین به دیدار خود با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: حدود ۵۰ روز پیش با مقام معظم رهبری ملاقات داشتم و به ایشان عرض کردم که در صورتی که رئیس جمهور شوم، هماهنگ ترین دولت را با مقام معظم رهبری خواهم داشت.

  رضایی بر لزوم تلاش برای ایجاد حماسه اقتصادی تاکید کرد و خواستار تلاش مردم و مسئولان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری شد.

  اقتصاد ایران حماسه سیاسی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دولت رئیس جمهور محسن رضایی مسجد مقام معظم رهبری یارانه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها