به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، محسن رضایی یک شنبه شب در جمع مردم دشتستان در مسجد فاطمه الزهرا (س) برازجان اظهار داشت: برازجان از شهرهای مهم و تاثیرگذار در کشور است و نام دشتستان و برازجان در تاریخ ایران بلندآوازه است.

وی افزود: دشتستان نگین اقتصادی جنوب کشور است و خرمای این شهرستان اگر به درستی بسته بندی شود و بازاریابی لازم انجام شود می تواند در صادرات بسیار تاثیرگذار شود.

رضایی یادآور شد: دشتستان دارای مردمانی سلحشور است که در زمان رئیس علی دلواری و همچنین در دوران دفاع مقدس خود را به خوبی نشان داده اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: تلاش برای رشد و پیشرفت کشور باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد و همه باید با وحدت و همدلی برای ساختن ایران اسلامی اهتمام ورزیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: تحقق شعار سال باید سرلوحه امور قرار گیرد و به وجود آوردن حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید مورد عنایت بیشتر قرار گیرد.

رضایی خاطرنشان کرد: ایجاد تحول سیاسی و تحول اقتصادی از اساسی ترین برنامه های بنده است و برای دسترسی به این هدف نهایت تلاش خود را به کار می گیرم.

وی با بیان اینکه اقتصاد نیاز به حماسه دارد تا از عقب ماندگی خارج شود افزود: اگر اقتصاد بدون توجه به ارزش ها باشد، رشوه، ارتشا و فساد آن را فرا می گیرد.

رضایی بیان کرد: ایجاد یارانه سبز در کشاورزی از اهداف آینده بنده است و بدون تردید با توسعه بخش کشاورزی بسیاری از مشکلات اشتغال و مشکلات معیشتی خانوارها مرتفع می شود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم برگزاری انتخاباتی باشکوه در خردادماه گفت: برگزاری انتخابات باشکوه نماد حماسه سیاسی است و باید همه برای این مهم اهتمام ورزیم.

محسن رضایی با بیان اینکه ۳۰ میلیون نفر در انتخابات مشارکت می کنند ابراز داشت: مشارکت بالای مردم در انتخابات در سطح بین المللی اهمیت زیادی دارد.

وی همچنین به دیدار خود با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: حدود ۵۰ روز پیش با مقام معظم رهبری ملاقات داشتم و به ایشان عرض کردم که در صورتی که رئیس جمهور شوم، هماهنگ ترین دولت را با مقام معظم رهبری خواهم داشت.

رضایی بر لزوم تلاش برای ایجاد حماسه اقتصادی تاکید کرد و خواستار تلاش مردم و مسئولان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری شد.