• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33821

  نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه در میان تیم دولت، علی نیکزاد رای آورترین و کارآمدترین فرد است، افزود: استنباط من این است که علی نیکزاد با درخواست رئیس جمهور وارد عرصه انتخابات شده است.

  کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی روز گذشته در شهرستان اردبیل کاندیداتوری خود را برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد، گفت: معتقدم نیکزاد از وزرای قوی کابینه دولت دهم است و با توجه به اینکه وی از نیروهای خستگی ناپذیر و کاربلد است، حضورش را به فال نیک می گیرم.

  وی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده با توجه به مشکلات اقتصادی و لزوم دیپلماسی فعال و کارآمد باید فردی توانمند و دارای اشراف به تمامی حوزه های کاری کشور باشد، افزود: حضور علی نیکزاد در عرصه انتخابات موجب حضور تمام سلایق در صحنه و پلی برای جذب آرای حداکثری مردم خواهد بود.

  نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه در میان تیم دولت، علی نیکزاد رای آورترین و کارآمدترین فرد است، افزود: استنباط من این است که علی نیکزاد با درخواست رئیس جمهور وارد عرصه انتخابات شده است، چرا که وی به صورت نسبی در حوزه مسکن مهر موفق بوده است.

  احمدی نژاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری دولت دولت دهم رئیس جمهور علی نیکزاد مجلس شورای اسلامی مسکن مهر مشکلات اقتصادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها