• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33808

  کلیه کسانی که دارای فیش ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۸۴ هستند، جهت ثبت نام در کاروانهای حج تمتع سالجاری فراخوانده شدند.

  به گزارش پارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، کلیه کسانی که دارای فیش ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۸۴ هستند، جهت ثبت نام در کاروانهای حج تمتع سالجاری فراخوانده شدند. بر اساس این اطلاعیه اسامی مدیران کاروانهای حج تمتع امسال به همراه هزینه های مربوطه در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ در جراید کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید.

  ثبت نام در کاروانهای حج تمتع سال جاری از ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲برای کلیه استانها بجز استانهای تهران، قم، البرز، قزوین آغازخواهد شد و ثبت نام در کاروانهای استان های مذکور از ۸ صبح روز جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ انجام خواهد گرفت.

  سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه گذرنامه بین المللی واجدین شرایط تشرف حداقل باید دارای اعتبار تا تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ باشد، از کسانی که فاقد گذرنامه هستند و یا اعتبار گذرنامه آنان پایان پذیرفته نیز خواست تا نسبت به دریافت و یا تمدید مهلت گذرنامه خود (بصورت انفرادی) در فرصت مناسب اقدام نمایند. همچنین بر اساس این اطلاعیه مهلت ثبت نام و مراجعه به کاروانها از تاریخ مقرر یک هفته اعلام شده است.

  حج تمتع دولت قم تاریخ ثبت فراخوان گذرنامه ودیعه آبان کاروانهای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها