• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33756

  نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سال حماسه سیاسی و اقتصادی جهت‌دهی برنامه‌های دولت بر اساس برنامه چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور و اجرای دقیق سیاست‌های اقتصادی است.

  به گزارش پارس فرج الله عارفی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در جیرفت با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار داشت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در حقیقت منشور حرکت نظام در برنامه ریزی برگزاری یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم بصیر ایران است.

  وی عنوان کرد: حماسه سیاسی و اقتصادی نشانگر یک حرکت منسجم ملی در حمایت از نظام مقدس اسلامی است، سال حماسه سیاسی و اقتصادی جهت دهی برنامه های دولت بر اساس برنامه چشم انداز ۲۰ ساله کشور و اجرای دقیق سیاست های اقتصادی است.

  عارفی با بیان اینکه اجرای دقیق سیاست های اقتصادی یکی دیگر از اهداف این نامگذاری است که می تواند، موجب ثبات در اقتصاد شود و مردم هم تحت فشار قرار نگیرند، تصریح کرد: در سال جاری مشارکت مردم در تعیین سرنوشت با انتخاب رییس جمهور موجب آرامش و پیگیری جنبه های مثبت دولت های قبلی است.

  نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان اذعان داشت: در سال حماسه سیاسی و اقتصادی با اجرای دقیق سیاست های اقتصادی امنیت لازم در جامعه ایجاد می شود.

  اقتصاد انتخابات ایران دولت رییس جمهور سال حماسه سیاسی سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی سیاسی و اقتصادی سیاسی و حماسه اقتصادی مجلس شورای اسلامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها