• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33753

  سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران انفجارات اخیر در عراق را محکوم و از اقدامات دولت عراق در مبارزه با تروریسم حمایت کرد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، رامین مهمان پرست سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به انفجارات اخیر عراق در هدف قرار دادن مساجد و حسینیه ها که منجر به کشته و زخمی شدن جمعی از نمازگزاران شد، ضمن محکوم کردن این اقدام با بازماندگان این حوادث تروریستی ابراز همدردی کرد.

  وی اظهار داشت: وقوع فعالیت های تروریستی در زمانی که نیروهای امنیتی عراق با تکیه بر توانمندی های بومی دستاوردهای مهمی در فروپاشی کانون های تروریسم داشتند، با هدف تشدید طائفه گرایی و تبدیل اختلافات سیاسی به درگیری های مذهبی صورت گرفته که بی تردید با اقدامات دولت و هوشمندی مردم که ریشه این پدیده شوم را در ورای مرزهای عراق می دانند، ناکام خواهد ماند.

  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران یک بار دیگر ضمن حمایت از اقدامات دولت عراق در مبارزه با تروریسم خاطر نشان می کند که همگرایی در فضای سیاسی عراق و همکاری جریانات سیاسی، نتایج مهمی در مبارزه با گروه های تروریستی به همراه خواهد داشت.

  جمهوری اسلامی ایران دولت رامین مهمان پرست سخنگوی وزارت امور خارجه عراق کشته و زخمی گروه های تروریستی مبارزه با تروریسم نیروهای امنیتی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها