• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33738

  سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به انفجارهای روز گذشته عراق در هدف قرار دادن مساجد و حسینه‌ها که منجر به کشته و زخمی شدن جمعی از نمازگزاران شد، ضمن محکوم کردن این اقدام، با بازماندگان این حوادث تروریستی اظهار همدردی کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، رامین مهمانپرست در این باره اظهار کرد: وقوع فعالیتهای تروریستی در زمانی که نیروهای امنیتی عراق با تکیه بر توانمندیهای بومی دستاوردهای مهمی در فروپاشی کانون های تروریسم داشتند، با هدف تشدید طایفه گرایی و تبدیل اختلافات سیاسی به درگیری های مذهبی صورت می گیرد که بی تردید با اقدامات دولت و هوشمندی مردم که ریشه این پدیده شوم را در ورای مرزهای عراق می دانند، ناکام خواهد ماند.

  سخنگوی وزارت امور خارجه در ادامه گفت: جمهوری اسلامی ایران یکبار دیگر ضمن حمایت از اقدامات دولت عراق در مبارزه با تروریسم خاطرنشان می سازد که همگرایی در فضای سیاسی عراق و همکاری جریانات سیاسی، نتایج مهمی در مبارزه با گروههای تروریستی به همراه خواهد داشت.

  تروریسم جمهوری اسلامی ایران دولت سخنگوی وزارت امور خارجه عراق کشته و زخمی مبارزه با تروریسم نیروهای امنیتی وزارت امور خارجه تروریستی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها