• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33214

  این خانواده ها از استانهای مختلف انتخاب شده اند و عمدتا از نزدیکان ستادهای انتخاباتی فرد مورد نظر هستند و بعضی از این خانواده ها در سر راه اعزام به مناطق دفاع مقدس به تهران نیز مسافرت کرده و با کاندیدای مذکور دیدار کرده اند.

  به گزارش پارس به نقل از دانا،   هر چقدر تنور انتخابات داغتر می شود خواندنی های آن هم افزایش پیدا می کند و این مطالب آنقدر زیاد هستند که انتشار همه آنها نیازمند یک پایگاه اطلاع رسانی مخصوص است.

  از این پس تلاش می کنیم تا در غالب اخبار کوتاه و با عنوان خواندنی های انتخابات بخشی از این شنیده ها را برای شما نقل کنیم

  آنچه در پی می خوانید اولین بخش از این سری خواندنی ها است

  * گفته می شود ستاد انتخابات یکی از کاندیداهای فعال ریاست جمهوری که علاقه زیادی هم به مسافرت و سخنرانی دارد از مسئول ستاد خود در استان فارس به شدت ناراحت هستند.

  شنیده شده آقای الف-عین برای کمک به کاندیدای مذکور از اسپانسرهای مختلف بالغ بر یکصد میلیون تومان گرفته است اما این مبالغ را به ستاد ارجاع نداده است. این دریافت ها و نحوه هزینه کرد آنها موجبات ناراحتی ستاد مرکزی را فراهم کرده است

  * ستاد کاندیدای دیگری هم گویا علاقه خاصی به فعالیت سایبر دارد. این ستاد با راه اندازی, خرید و اجاره چندین سایت در نظر دارد فضای سایبر را در اختیار گرفته و قشر اینترنت خوان کشور را تحت تاثیر قرار دهد.

  * ستاد یکی از کاندیداها گفته است که کاندیدای مورد نظر وی این هفته در شیراز اعلام کاندیداتوری خواهد کرد. البته این ستاد نگفته است که چرا جلسات خود را در خانه یکی از متولین شهر شیراز که اتفاقا گوشه چشمی هم به انجمن حجتیه دارد برگزار می کند.

  * گویا سفر و ایام نوروز هم بهانه خوبی برای تبلیغات است چرا که یکی از کاندیداها آشکارا تراکت های تبلیغاتی خود را در عوارضی تهران قم توزیع کرده است.

  اعضای ستاد انتخاباتی این کاندیدا بهار را بهانه کرده اند که به هر خودروی عبوری یک شاخه گل و بروشورهای انتخاباتی بدهند.

  * www. ۹۲۰۳۲۴. ir   اگر اهل سایت و اینترنت هستید شاید برایتان جالب باشد که بدانید این یک آدرس اینترنتی است.

  این سایت توسط طرفداران دکتر قالیباف راه اندازی شده و گویا علاقه دارد زودتر از موعد تبلیغات را آغاز کند چرا که پیامک های متعددی را برای افراد ارسال کرده و ایام نوروز را تبریک گفته است.

  به این سایت البته باید سایت" مردم عمل" را هم اضافه کنید. چون این پایگاه اینترنتی هم با پیامک نوروز را به هموطنان تبریک می گوید و سالی پر از خیر و برکت را برای آنان َآرزو می کند

   
   
  استان فارس انتخابات ایام نوروز اینترنت پیامک تبلیغات خانواده دفاع مقدس ریاست جمهوری قم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها