• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331359

  رئیس‌جمهور تاکید کرد: متاسفانه امروز در شرایطی هستیم که در جمع کشورهای اسلامی یا کشوری به کشور دیگر می تازد و بمب و موشک را بر سر مردم بی گناه میریزد و یا در دورن دنیای اسلام گروه هایی به نام اسلام و جهاد تیغ بر رخ مسلمین می‌کشند.

  به گزارش پارس به نقل ازباشگاه فارسحسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی کشورمان در بیست و نهمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسللامی که صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهارداشت: متاسفانه امروز در شرایطی هستیم که در جمع کشورهای اسلامی یا کشوری به کشور دیگر می تازد و بمب و موشک را بر سر مردم بی گناه میریزد و یا در دورن دنیای اسلام گروه هایی به نام اسلام و جهاد تیغ بر رخ مسلمین می‌کشند. 
   
  وی گفت: اگر متجاوز اصلی یعنی رژیم غاصب صهیونیستی فراموش شود و حتی از صحنه کشورهای اسلامی فراموش شود اما آنچه مطرح می‌شود کشتار مسلمانان به دست مسلمان است یا حداقل آنها که ادعای اسلام دارند و با پرچمی به جان مردم افتاده اند که نام مبارک الله و پیامبر اکرم بر آنها نقش بسته است. 
   
  روحانی تصریح‌کرد: آیا فکر می‌کردیم جمعی ولو اندک در درون دنیای اسلام عملی و زبانی اسلام را دین کشتار و خشونت، اجحاف و ظلم در جامعه معرفی کنند؟ در این شرایط حساس منطقه و در شرایط حساس دنیای اسلام رسالت و وظیفه سنگینی همه باید بر دوش خود احساس کنیم. 
   

  پیامبر اکرم خشونت سوریه کشورهای اسلامی مسلمان
  • احمد
   پاسخ

   اگخ خوشحاله چرا شما روسیه را دعوت کردی ویرانترش بکنه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها