• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33121

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بهتر است آمریکایی‌ها آدم شوند و سر عقل بیایند و مواضع جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت بشناسند.

  به گزارش پارس صفر نعیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا اظهار داشت: موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال کشورهای متخاصم و کشورهایی که سر جنگ با ایران را دارند در فرمایشات امام (ره) وجود دارد که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

  وی افزود: موضع رهبری همان موضع امام (ره) است و ایشان تاکنون همین موضع را حفظ فرموده اند.

  نعیمی ادامه داد: موضع گیری رهبر انقلاب در مورد آمریکا یک موضع گیری شخصی نیست بلکه موضع گیری حق علیه باطل و نور علیه ظلمت است.

  وی ضمن تاکید بر تبعیت از فرمایشات رهبر انقلاب اضافه کرد: جای شکر و سپاسگزاری دارد که ملت ایران چنین رهبری مدیر و مدبر دارد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص اسرائیل هم گفت: ایشان با صراحت کامل فرمودند چنانچه اسرائیل بخواهد حرکتی انجام دهد تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم که این فرمایش ایشان نوید پیروزی اسلام بر کفر جهانی است.

  وی ادامه داد: امروز اسلام از قدرتی برخوردار است که هر زمان بخواهد اراده کند حتی طبل توخالی اسرائیل را هم نابود می کند.

  این نماینده مجلس گفت: بهتر است آمریکایی ها آدم شوند و سر عقل بیایند و مواضع جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت بشناسند.

  ایران تل آویو و حیفا جمهوری اسلامی ایران جنگ خاک رهبر انقلاب عضو کمیسیون امنیت ملی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ملت ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها