صالحی خبر داد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 33050

  وزیر امور خارجه گفت: هم‌اکنون نزدیک به ۳۳۰۰ زندانی به طور متوسط در زندان‌های خارج از کشور هستند و سالیانه ۷۰۰ زندانی را آزاد می‌کنیم که بیشتر بخاطر اقدامات غیر قانونی در زندان به سر می‌برند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان درباره اقدامات این وزارتخانه برای حل مشکلات ایرانیان زندانی در خارج از کشور و تسریع در روند آزادی آنها اظهارداشت: یکی از کارهای ما پیگیری امور مربوط به آزادی زندانیان ایرانی در خارج از کشور است و در تلاش هستیم تا بتوانیم هر چه زودتر مشکلات این افراد را حل کنیم.

  وی در عین حال تصریح کرد: هم اکنون نزدیک به ۳۳۰۰ زندانی به طور متوسط در زندان های خارج از کشور هستند و سالیانه ۷۰۰ زندانی را آزاد می کنیم که بیشتر به خاطر اقدامات غیر قانونی در زندان به سر می برند اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به آنها انجام خواهیم داد.

  صالحی خاطر نشان کرد: البته با آزاد شدن تعدادی از ایرانیان زندانی در خارج از کشور متاسفانه عده دیگری جایگزین آنها می شوند و به همین دلیل روند آزادسازی قدری کند و به تاخیر می افتد اما ما به طور مرتب مشغول پیگیری امور مربوط به آنها هستیم.

  امور خارجه دولت زندان علی اکبر صالحی مشکلات وزارتخانه وزیر امور خارجه کشور خارج زندانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها