• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32960

  دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف گفت: این امیدواری وجود دارد که دایره تعدد کاندیداهای اصولگرایی به تدریج تنگ تر شده و در نهایت به گزینه ای واحد دست یابند.

  پارس: احمد کریمی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی پارس ، در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است در ماههای آتی اصولگرایان به گزینه ای واحد برای شرکت در انتخابات برسند، تصریح کرد: این احتمال وجود دارد که تا قبل از ثبت نام به تعداد کاندیداهای موجود نیز افزوده شود اما پس از ثبت نام به تدریج از تعدد کاندیداها کاسته خواهد شد.

  کریمی عنوان کرد: این امیدواری وجود دارد که دایره تعدد کاندیداهای اصولگرایی به تدریج تنگ تر شده و در نهایت به گزینه ای واحد دست یابند.

  وی در پاسخ به این سوال که گزینه های اصلاح طلبان برای شرکت در انتخابات آینده را چگونه ارزیابی می کنید، تصریح کرد: در حال حاضر اصلاح طلبان گزینه نهایی برای شرکت در انتخابات معرفی نکرده اند اما تعدد کاندیداها در جبهه اصلاح طلبی همانند اصولگرایان پرشمار نیست.

  دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف بیان کرد: این پیش بینی در مورد اصلاح طلبان وجود نیز وجود دارد که به گزینه ای واحد و نهایی برای شرکت در انتخابات دست یابند.

  کریمی درباره حضور برای از سران سیاسی مطرح در انتخابات اظهارکرد: هر فردی که در خود شایستگی ببیند می تواند در انتخابات آینده نامزد شود و به عنوان تکلیف انجام وظیفه کند.

  دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف در پاسخ به این سوال که در انتخابات آینده رییس جمهور باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد، عنوان کرد: در حال حاضر شرایط اقتصادی کشور گونه ای است که اقتضا می کند تیم قوی اقتصادی در دولت آینده بتواند شرایط را بهبود بخشد.

  وی تصریح کرد: در عرصه سیاسی نیز امور باید به گونه ای پیش رود که وضعیت بین المللی با چالش های کمتری مواجه باشد اما اولویت نخست کشوراقتصاد و پس از آن سیاست است.

  اصلاح طلبان اصولگرایان انتخابات جامعه دولت رییس جمهور شرایط اقتصادی شرکت در انتخابات کریمی تنگ

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها