• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32740

  هزاران بحرینی با وجود ادامه فضای سرکوب و ارعاب در کشورشان، با برگزاری تظاهرات گسترده در نزدیکی منامه، با محکوم کردن اقدامات سرکوبگرانه آل خلیفه، بر ادامه اعتراضات مسالمت آمیز تا تحقق خواسته های مشروع خود تاکید کردند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر به نقل از شبکه المنار، هزاران بحرینی عصر روز جمعه با برگزاری تظاهراتی در نزدیک روستای البلاد القدیم در نزدیکی منامه پایتخت خواستار انجام اصلاحات و تغییرات واقعی در کشورشان شدند.

  تظاهرات کنندگان که تصاویر زندانیان سیاسی را در دست داشتند، شعار می دادند" هرگز زندانیان را فراموش نمی کنیم، عقب نشینی هرگز، تسلیم و امتیازدهی هرگز، خلیفه (اشاره به عموی شاه بحرین نخست وزیر این کشور که مخالفان بر ضرورت کناره گیری وی و اینکه این منصب انتخابی باشد و از انحصار آل خلیفه خارج شود، تاکید می کنند) کناره گیری کن"

  انقلابیون در بیانیه ای اعلام کردند ملت بحرین تصمیم گرفته است از طریق تحرکات خود، کشور را به سمت جلو پیش ببرد و بحرین را در رده کشورهای پیشرفته و پیشرو واقعی از طریق دموکراسی درست و آغاز فوری گردش مسالمت آمیز قدرت و توقف تمام اشکال دیکتاتوری و عقب ماندگی قرار دهد.

  در این بیانیه آمده است پایان انحصارطلبی در قدرت، تنها یک خواسته مردمی نیست، بلکه یک ضرورت برای تاسیس دولت واقعی مبتنی بر قانون، برابری و عدالت است.

  بحرین پایتخت دموکراسی دولت عقب نشینی قانون مسالمت آمیز خلیفه مردمی انتفاضه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها