• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32738

  غلامعلی حدادعادل، محمدباقرقالیباف و علی اکبر ولایتی با صدور پیام مشترکی به مناسیت تحویل سال ۱۳۹۲ تاکید کردند: دولت جدید که با اتکا به الطاف حضرت حق، حمایت­های رهبر فرزانه انقلاب و آرای شعورمندانه شهروندان در حماسه خرداد ۹۲، متولد خواهد شد می بایست با برداشتن گام­هایی رو به جلو کشوری در تراز ملت رشید ایران بسازد و در این راه، بازگشت و فروکاستی وجود ندارد از همین روست که حماسه سیاسی انتخابات آماج مکر و کید دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی است و ان شاءالله به فضل الهی این مرحله دشوار نیز با درایت و تدبیر سپری خواهد شد.

  به گزارش پارس، مهر به نقل از روابط عمومی ائتلاف سه گانه نوشت، متن کامل پیام نوروزی مشترک حدادعادل، قالیباف و ولایتی به شرح ذیل است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی
  از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

  نوروز طلیعه دگر شدن است و دیگر بودن و ایرانیان با آرزوی روزگاری روشنتر آن را به پیشواز می ­ روند و به جشن می­ نشینند. در روزگاری که تحولات منطقه نوید بخش رهایی مستضعفین از زیر یوغ ستم و استکبار است و « بوی بهبود ز اوضاع جهان» می شنویم ایران عزیز در آستانه انتخابی تازه است تا گامهای خود را در دهه عدالت و پیشرفت با سرعت و قدرت بر دارد.

  ائتلاف سه گانه اصولگرایان با هدف کاستن از دامنه اختلاف­ ها و افتراق­ ها، مقدمات اتحادی را میان دلسوزان و علاقمندان جمهوری اسلامی فراهم آورده است که با عبور از حاشیه­ های ماه­ ها و سال­ های اخیر، آینده ای توأم از طمأنینه و آرامش را برای مردم عزیزایران ایجاد کند. یعنی فراهم آوردن توانایی­ های تازه، به خدمت گرفتن امتیازت دولت­ های قبلی و فرو گذاشتن و زدودن نقاط ضعف و اشکالات آنها.

  دولت جدید که با اتکا به الطاف حضرت حق، حمایت­ های رهبر فرزانه انقلاب و آرای شعورمندانه شهروندان در حماسه خرداد ۹۲، متولد خواهد شد می بایست با برداشتن گام­ هایی رو به جلو کشوری در تراز ملت رشید ایران بسازد و در این راه، بازگشت و فروکاستی وجود ندارد از همین روست که حماسه سیاسی انتخابات آماج مکر و کید دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی است و ان شاءالله به فضل الهی این مرحله دشوار نیز با درایت و تدبیر سپری خواهد شد.

  " ائتلاف برای پیشرفت" آرزومند سالی توام از شادکامی و پیروزی برای مردم بوده و امیدوار است که وجود این اتحاد و همگرایی کم سابقه در تاریخ حیات سیاسی ایران موجبات کاهش یافتن بداخلاقی های محتمل و ناکامی چند باره فساد، فتنه و انحراف در فصل انتخابات را فراهم آورد و از همه فعالان حاضر در صحنه نیز می خواهد که با عمل به فرامین ولی امر مسلمین و حرکت در چارچوبهای قانونی در چنین مسیری گام بردارند.

  غلامعلی حدادعادل، محمدباقرقالیباف، علی اکبر ولایتی

  ائتلاف سه گانه اصولگرایان انتخابات ایران تحویل سال حماسه سیاسی دولت رهبر فرزانه انقلاب علی اکبر ولایتی نوروز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها