• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32686

  رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت علامه محمد سعید رمضان البوطی عالم بزرگ اهل تسنن سوریه را تسلیت گفت.

  به گزارش پارس به نقل از مهر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت علامه محمد سعید رمضان البوطی عالم بزرگ و برجسته اهل تسنن سوریه را تسلیت گفت.

  متن این پیام به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  شهادت عالم بزرگ اهل تسنن سوریه، علامه محمد سعید رمضان البوطی رئیس اتحادیه علمای بلاد شام که حین تدریس علوم دینیه در مسجد الایمان دمشق به همراه شاگردان خود مورد هجوم ددمنشانه گروههای تکفیری و تروریستهای وهابی قرار گرفتند و دعوت حق را لبیک گفتند، موجب تأسف و تأثر گردید.

  ایشان از علمای برجسته دینی بودند و در هنگام حمله تروریستی و اصابت گلوله خمپاره که منجر به شهادت و مجروح شدن بیش از ۵۰ نفر نیز گردید، مشغول تدریس در مسجد بودند.

  علامه محمد سعید رمضان البوطی بارها حملات تروریستی به کشور سوریه را محکوم کرده و خواستار قطع دخالت نیروهای بیگانه و توقف حملات تروریستها به مردم این کشور شده بودند.

  اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این ضایعه را به علما، ملت، دولت و پارلمان سوریه تسلیت گفته و امیدوارم بار دیگر شاهد استقرار امنیت و ثبات در کشور دوست و برادر سوریه باشیم.

  حمله تروریستی دولت رئیس مجلس شورای اسلامی سوریه علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی مسجد نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهادت تسلیت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها