• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32640

  امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به بیانات رهبری در مراسم تحویل سال، گفت: نقاط ضعف و قوت دولت باید شناسایی و نقاط مثبت دولت کنونی در دولتهای آینده تقویت شود.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی در خطبه های نماز جمعه بیرجند با اشاره به اینکه در کشور نقاط ضعف و قوتی وجود داشته که باید شناسایی شود، اظهارداشت: مقام معظم رهبری در بیانات خود تاکید کردند نقاط ضعف دولت باید در دولت های بعدی برطرف شود.

  وی با اشاره به حضور گسترده مردم در صحنه های مختلف اجتماعی عنوان کرد: مردم علیرغم همه مشکلات اقتصادی و تحریم ها و تنگناهای به وجود آمده باز هم در ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر آفریدند.

  حجت الاسلام نوفرستی رمز پیروزی ایران در عرصه ها و مشکلات را تکیه بر ولایت فقیه دانست و افزود: ملت ایران همواره به دنبال اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی بوده و خود را مدیون خون شهدا می داند.

  حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه ایران علیرغم مشکلات در سال گذشته پیشرفت های علمی چشمگیری داشته است، افزود: ایران هم اکنونت به عنوان الگویی جهانی در دنیا مطرح شده است.

  امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به همزمانی ایام نوروز با ایام فاطمیه، یادآور شد: جایگاه حضرت فاطمه زهرا (س) در اسلام بسیار بالا بوده و باید شان این بانوی بزرگ رعایت شود.

  ۲۲ بهمن امام جمعه موقت ایام فاطمیه ایران تحویل سال خطبه های نماز جمعه دولت مقام معظم رهبری ملت ایران ولایت فقیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها