• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32609

  وی با اشاره به اینکه روش و ابزار جنگ نرم در برهه کنونی تغییر یافته است، تصریح کرد: دشمن از طریق فضای مجازی، اینترنت، بلوتوث، ماهواره، رواج بی‌حجابی و بی ‏عفتی در تغییر هویت انسانی و الهی نسل حاضر تلاش می‏کند.

  جانشین سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: اردوهای راهیان نور در حقیقت کارگاه عملی دشمن شناسی است و تأثیر فوق العاده ای در جنگ نرم امروز دارد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، اسحاق هراسانیان پیش از ظهر امروز در جمع زائران راهیان نور شلمچه و مناطق عملیاتی جنوب بیان داشت: راهیان نور کار گسترده فرهنگی است و باید با دقت انجام شود.

  وی افزود: ایثار، شجاعت، ایستادگی، جوانمردی، از خودگذشتگی و ولایت مداری رزمندگان، جانبازان و شهدای عزیزمان را در هیچ کلاس درسی جز اردوهای نورانی راهیان نور نمی توان آموخت.

  جانشین سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: برگزاری اردوهای راهیان نور کارگاه عملی دشمن شناسی است و شناخت عملیات هایی که در طول هشت سال دفاع مقدس انجام پذیرفت، تأثیر فوق العاده ای در جنگ نرم امروز دارد.

  هراسانیان با اشاره به اینکه روش و ابزار جنگ نرم در برهه کنونی تغییر یافته است، تصریح کرد: دشمن از طریق فضای مجازی، اینترنت، بلوتوث، ماهواره، رواج بی حجابی و بی ‏ عفتی در تغییر هویت انسانی و الهی نسل حاضر تلاش می‏ کند.

  وی گفت: بر اساس فرمایش پیامبر اکرم (ص) ، « علیکم بالجهاد اکبر» ، جهاد اکبر جهاد و مبارزه با نفس اماره است؛ بنابراین نباید لحظه ای از خودسازی غافل شویم و در این صورت دشمنی دشمنان کارساز نخواهد بود.

  جانشین سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان تأکید کرد: باید دشمنان، آسیب ها و تهدیدات را بشناسیم و متناسب با آنها پدافند کنیم و البته نه تنها پدافند بلکه به تهاجم و تقابل با فرهنگ منحط و غلط غربی بپردازیم.

  بر اساس این گزارش؛ امسال از استان سمنان شش کاروان از دامغان، گرمسار، شاهرود، مهدیشهر، سمنان و میامی به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد.

  اعزام کاروان راهیان نور استان سمنان از ۲۷ اسفند ماه آغاز شده است و تا ۱۱ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

  اردوهای راهیان نور ایران اینترنت بلوتوث پیامبر اکرم جنگ فضای مجازی ماهواره مناطق عملیاتی مناطق عملیاتی جنوب

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها