• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32404

  در حالی که برخی طرفهای لبنانی، ارتش سوریه را به دست داشتن در حملات موشکی به خاک لبنان متهم می کنند، یک گروه تروریستی مسلح موسوم به جبهه اسلامی سوریه از حملات موشکی خود به خاک لبنان پرده برداشت.

  به گزارش پارس به نقل از مهر به نقل از پایگاه خبری لبنانی آسیا، گروه موسوم به جبهه اسلامی سوریه اعلام کرد که" لواء الحق" وابسته به آن روز چهارشنبه مناطقی در خاک لبنان را هدف حملات موشکی خود قرار داد.

  این گروه تروریستی به صراحت اعلام کرده است گردانهای البراء الاسلامیه وابسته به لواء الحق، اماکنی را که متعلق به حزب الله لبنان بوده است، هدف حملات موشکی خود قرار داده است.

  این گروه در توجیه حمله موشکی به داخل لبنان مدعی شده است حملات موشکی را در پاسخ به اقدام حزب الله در حمله به حومه القصیر انجام داده است. اعتراف این گروه تروریستی به حملات موشکی خود به داخل لبنان در حالی است که روز چهارشنبه، منابع رسانه ای گزارش داده بودند شبه نظامیان مسلح سوریه، پنج موشک را به طور متناوب به داخل خاک لبنان شلیک کردند که این موشکها در منطقه سهلات در شهر الهرمل لبنان اصابت کرده است.

  اعتراف این گروه تروریستی مبنی بر حمله موشکی به داخل لبنان در حالی است که برخی طرفهای لبنانی اصرار دارند همچنان انگشت اتهام را به سمت ارتش سوریه نشانه روند مبنی بر اینکه در هر گلوله و موشکی که از آن سوی مرزها شلیک می شود، دست دارد.

  این رسانه لبنانی تصریح کرد جبهه اسلامی سوریه، از بزرگترین جریانهای مسلح در سوریه است که اقدام به گلوله باران خاک لبنان می کند. این گروه وابسته به شبه نظامیان جیش الحر نیست، بلکه به زعم خود برای آنچه تشکیل دولت اسلامی و اجرای شریعت ادعا کرده، تلاش می کند.

  این جریان از بزرگترین گروههای مسلح در سوریه به شمار می رود که شامل گروههای موسوم به احرار الشام و دهها گردان از جمله گردان فجرالاسلام است که به سرکردگی ابوبصیر الطرطوسی فعالیت می کند.

  ارتش سوریه حزب الله خاک دولت رسانه سوریه لبنان مسلح در سوریه موشکی حملات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها